KIS 2014 skanowanie automatyczne poza planem

(Kurss1005) #1

Witam 

Co zrobłam źle, że KIS 2014 © wykonuje nie tylko skaniowanie zaprogramowane , ale także skanuje kompa  przez cały dzień po każdym uruchomieniu?

(Chillout) #2

Zobacz czy nie ma nic zaplanowanego w menadżerze zadań w Kisie (Zakładka skanowania)

Popatrz również w opcjach programu czy nie ma włączonej jakiegoś zaptaszkowania odnośnie skanowania po uruchomieniu systemu.

(Kurss1005) #3

Właśnie tam zaplanowalam skanowanie,  które zostało wykonane, ale potem zaczął skanować, bo mu się tak podobało. To jest mój problem. Opcje to pod jaką zakładką? W menadżeże nie ma  nic.. Dziś jest już spokój . Tylko dlaczego tak się działo

(Chillout) #4

Chodziło mi o ustawienia programu, bo niekiedy jest coś z automatu zaznaczone w ustawieniach programu, typu: "Szybkie skanowanie po uruchomieniu systemu" itp Musisz przejrzeć dokładnie każdą zakładkę programu w ustawieniach.

Niestety nie mam winodwsa, ani Kisa, więc jakby się to jeszcze kiedyś powtórzyło, to warto to sprawdzić.

Pozdrawiam.

(Kurss1005) #5

Skanowanie ustawiałam już dawno i bylo po wstępnych perturbacjach ok aż do poniedzialku.Dziękuję za pomoc,