KIS 2014 skanowanie automatyczne poza planem

Witam 

Co zrobłam źle, że KIS 2014 © wykonuje nie tylko skaniowanie zaprogramowane , ale także skanuje kompa  przez cały dzień po każdym uruchomieniu?

Zobacz czy nie ma nic zaplanowanego w menadżerze zadań w Kisie (Zakładka skanowania)

Popatrz również w opcjach programu czy nie ma włączonej jakiegoś zaptaszkowania odnośnie skanowania po uruchomieniu systemu.

 Właśnie tam zaplanowalam skanowanie,  które zostało wykonane, ale potem zaczął skanować, bo mu się tak podobało. To jest mój problem. Opcje to pod jaką zakładką? W menadżeże nie ma  nic… Dziś jest już spokój . Tylko dlaczego tak się działo

Chodziło mi o ustawienia programu, bo niekiedy jest coś z automatu zaznaczone w ustawieniach programu, typu: “Szybkie skanowanie po uruchomieniu systemu” itp Musisz przejrzeć dokładnie każdą zakładkę programu w ustawieniach.

Niestety nie mam winodwsa, ani Kisa, więc jakby się to jeszcze kiedyś powtórzyło, to warto to sprawdzić.

 

Pozdrawiam.

 Skanowanie ustawiałam już dawno i bylo po wstępnych perturbacjach ok aż do poniedzialku.Dziękuję za pomoc,