KIS 9 VS ESET Smart Security

Jak myślicie który jest lepszy? :stuck_out_tongue:

KIS dobry mam polecam :smiley:

Moim skromnym zdaniem KIS 9.

Polecam śledzenie wyników testów antywirusów np. na http://www.av-comparatives.org

Ostatnie ich testy (na stronie klikamy Comparatives) czołówka (test sierpień 2008) to:

1.Avira,

2.G-Data

3.avast! Professional

4.AVG Anti-Virus

5.Kaspersky

6.Norton Anti-Virus

7.TrustPort AV

Wyniki innej strony testowej są podobne: http://www.virus.gr/portal/en/content/2 … -1-21-june

jakieś śmieszne masz te wyniki tych antywirusów,najbardziej rozbawiło mnie to że avast jest lepszy od kasperskyego czy też nortona nie ważne że starych wersji ale to to już przemilczę

http://www.kaspersky.pl/about.html?s=news&newsid=1149

http://www.kaspersky.pl/about.html?s=news&newsid=1151

świeże :slight_smile: Kaspersky nadal najwyższe noty

KIS tylko, coraz bardziej robi się z tego kombajn (nie mylić z pakietem) :slight_smile:

Kombajn bo co? Bo potrafi przeanalizować stan systemu i wskazać co należy zmienić? Bo potrafi wykryć luki lub brak poprawek (min w Office 2007 nie raz mnie poinformował o braku zainstalowanej poprawki)? Sprecyzuj… Spójrz na GDATA, to dopiero kombajn…

Z tych dwóch polecam Eset SS, bardziej podoba mi się jego interfejs oraz mniej muli do kaspra, przynajmniej na moim kompie. Ale to tylko moje skromne zdanie :slight_smile:

BTW. Polecam G datę IS 2009, nowa wersja prezentuje naprawdę wysoki poziom :slight_smile:

Cóż jeden śmieje się do sera, inny z testów antywirusów. Jeśli czytają to nasi polscy dystrybutorzy antywirusów, to na pewno znają stronę av-comparatives, a ich szefostwa nigdy nie podważają tych niezależnych wyników. Jakbyś wiedział coś o stronie do której podałem link, to nie pisałbyś bzdur. Wersje testowanych antywirusów są najbardziej aktualnymi w czasie przeprowadzania testów, a nie robi się ich co tydzień.Tak się składa, że inni podali link do strony Kaspersky’ego, gdzie on chwali się wynikami m.in. z tej strony.

Podobnie robi Eset u siebie jak wysoko go ocenią. Ale to trzeba wiedzieć, a SeBoLaS nawet nie rozróżnia avasta od jego wersji profesional, ma zapisane w główce, że taki antywirus jest lepszy od innego, i na tym zamyka się jego wiedza w temacie, a że ciągle zmienia się bazy, ulepsza programy, to już do niektórych nie dociera.

Tylko że oprócz testów VB Eset przegrywa w testach z Kasperskym.

Gdata zawsze prezentowała najwyższą skuteczność ale ilość fałszywych alarmów też duża. O prędkości działania mogę powiedzieć tyle, że u mnie na świeżo postawionej Viście G data IS 2009 z wyłączonym jednym silnikiem AV chodzi wolniej od KIS 2009 ustawionego na def.