KIS czy F-Secure?

Mam dylemat - czy pozostać przy Kaspersky Internet Security czy zainstalować F -Secure Internet Security.
Biorę pod uwagę kwestię ceny…
Zależy mi na bezpieczeństwie…( także lukach w aplikacjach i innych przydatnych narzędziach )

Dziękuję za sugestie i rady.

Radzę pozostać przy KIS, to nowoczesny i zapewniający kompleksową ochronę. Gadki domorosłych znawców, że to ruski produkt po prostu pomiń.

Program ten w przyzwoitej cenie (zdecydowanie taniej niż w sklepie firmowym Kaspersky) można kupić w sprawdzonym sklepie z oprogramowaniem internetowym Mojosoft. Sklep jest bezpieczny i przyjazny, od kilku lat robię w nim zakupy…

1 polubienie

Ja też mam pozytywne doświadczenia z mojosoft.

ESET Internet Security to dobra lokata bezpieczeństwa Windowsa.

Oba programy miałem zainstalowane dość dawno temu i w sumie oba zapewniały ochronę na podobnym poziomie . Minimalnie większe obciążenie komputera było przy KIS . W testach raczej lepiej wypada rosyjski produkt , ale fiński niewiele odstaje . Zresztą testy a normalne korzystanie to dwie bajki .
Tutaj masz Ruska na pół roku za free (wersja dla firm ale darowanemu koniu…) : https://www.pcwelt.de/a/kostenlos-kaspersky-profi-security-paket-jetzt-bis-31-juli-gratis-testen,3463895 .

Bardzo dziękuję za polecenie mojosoftu. Szybka, bezpiecznie i bardzo korzystna cena. Sklep zaskoczył mnie bezproblemowym zakupem i szybkością - natychmiastową po zapłacie.
Wszystkim dzięki - jak zwykle na społeczność dobrych programów można liczyć…:yum:

Temat można zakończyć

1 polubienie