KIS - dobrego firewalla ma?

(Homi) #1

Tak jak w temcie... Czy KIS ma bardzo dobrego firewalla ??

(Nowy10) #2

tak, ja używam od roku i nie mam żadnych problemów z komputerami

o zaletach KAV nie będę pisał

poczytaj

http://www.matousec.com/projects/window ... ls-ratings

(Homi) #3

Chodzi mi o wersje 6 czy jest dobra... ROzumiem, że zawarty w tym firewall , antywirus jest dobry tak jak sam kasperki firewall?? tak??

(Pgg) #4

Używam KIS od ponad roku,najpierw w wersje 6 a teraz 7.KIS 6 moim zdaniem ma bardzo dobry firewall a w KIS 7 jest on jeszcze bardziej rozbudowany dodano min.moduł kontroli rodzicielskiej.

(Nowy10) #5

chyba nawet lepszy :slight_smile:

jak by ktoś mógł to niech podrzuci link do najnowszego testu AV, bo mi się gdzieś zapodział

reasumując KIS jest uznanym pakietem i wartym polecenia

(Homik1983) #6

Nie wiem czy chodzi Ci dokładnie o ten test, jednak jest on dość nowy więc warto zajrzeć: KLIK.

(Elektron) #7

W programie Eset Smart Security jest świetny firewall przełaczalne tryby pracy auto/interaktywny. Dodatkowo pokazuje aktywne połączenia i ilość danych przesłanych przez dany program.

Nie czytasz Regulaminu, a jest tam zapis o dopuszczalnej wielkości grafik wklejanych w postach na Forum:

Grafika, którą wkleiłeś, a która spowodowala całkowite rozwalenie strony ma wymiary 1 280 x 1 024 pikseli - stąd konsekwencja.

Agaton

(Sebos99) #8

Ja uważam, że jeśli ktoś kupuję KIS to również ze względu na inne moduły zabezpieczające, nie tylko zaporę. Bo jak ktoś chce mieć tylko Antywirusa i firewalla to z powodzeniem można kupić tańszego Kaspersky anti-virus i używać go z darmowym, a chyba jednak lepszym(takie testy czytałem) Jetico personal firewallem :slight_smile: Efekt taki sam