KIS i KAV współpraca?

Witam chciałbym sie was spytać czy kis i kav jak będą razem wgrane czy będą sie gryzły pod systemem XP? Jeśli pomylilem działy to serdecznie przepraszam. Pozdrawiam.

@edit: Teraz będzie już dobrze nazwany?

NIE powinno się instalować dwóch antywirusów na raz. Mogą się gryźć

NIE wolno instalować dwóch wersji/programów anty-virusowych! Skutkiem takiej instalacji może być albo niemożność korzystania z systemu, albo inne, ale wszystkie prowadzą do formatu!

Patrząc na to, że te programy są tego samego producenta, mogą ze sobą współpracować, ale mogą też stwarzać problemy, albo w ogóle nie działać!

Ale poco instalować KIS i KAV? Przecież KIS ma wszystkie funkcje KAV i jeszcze inne. :wink: Zainstaluj samego KIS, jak już masz instalować KIS i KAV. Jednak według mnie Kaspersky to programy nie warte instalowania. :wink: Są od tego, żeby chronić przed wirusami, jednak kiedy mój system został zaatakowany wirusami, KIS nie poradził sobie z nimi. G-Data w 2h załatwiła program i usunęła wszystkie zagrożenia :wink:

Okey, dzięki chłopaki :slight_smile: Narazie wgram kisa i zastanowie sie nad zakupem G-Data :slight_smile:

Przemo115 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.