Kis licencja

(natarcie_) #1

Witam mam kis na rok za nie długo kończy się licencja i tu moje pytanie jeśli kupię wersję elektroniczną prosto ze strony kaspersky to będe mógł ją aktywować kiedy chce np za 2 miesiące?

proszę o szybką odp [-o<

(Poniaatowski) #2

Możesz ją aktywować wtedy kiedy skończy ci się ta pierwsza licencja.

Wcześniej nie ma po co wkładać nowego kluczu skoro zostały Ci dwa miesiące do końca.

(Sebastianchrzan) #3

tak .nawet za rok.kaspersky liczy ważność klucza od daty wpisania klucz w program a nie od daty kupna!

(JNJN) #4

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

(Psio1) #5

aha, czyli jak kupie PC World komputer (jest kaspersky 2009 z licencją na 6 miesięcy) i wpiszę klucz w styczniu (bo mi kończy się w styczniu waznosc obecnej licencji) to bede mial 6 miesięcy od stycznia a nie teraz?

(Joni987) #6

Tak od stycznia, konkretniej od daty aktywowania klucza licencyjnego.

(jan1) #7

Jeśli PC World nie założył czasowej rejestracji to tak.

(Psio1) #8

A tego to nie wiem, jeszcze nie kupiłem tej gazety.

(wojmal) #9

Tylko zauważ, że w PCWK jest Kaspersky Anti-Virus a nie KIS. Jest jeszcze coś takiego jak upgrade (dla tych, którym się kończy licencja) i pudełko dla nowych użytkowników. Nie wiem czy taki pakiet - nazwijmy go startowy - będzie mógł służyć do przedłużenia licencji.

(Psio1) #10

Mam właśnie KAV a nie KIS

(xomo_pl) #11

niestety założył0 przez pól roku ale najpużniej do któregoś lipca bodajże....

wiem bo sam kupiłem ją bo kończy mi się 90dniowy trial z chipa.....

(Psio1) #12

jak do lipca to ujdzie jeszcze, dokladnie mi sie konczy obecna licencja w polowie stycznia, wykorzystam więc prawie cale pol roku jeśli do lipca jest;]

(Gutek) #13

Przypominam piszącym w tym temacie. Na forum używamy polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Używając przycisku zmien.gif