Kis licencja

Witam mam kis na rok za nie długo kończy się licencja i tu moje pytanie jeśli kupię wersję elektroniczną prosto ze strony kaspersky to będe mógł ją aktywować kiedy chce np za 2 miesiące?

proszę o szybką odp ![-o<

Możesz ją aktywować wtedy kiedy skończy ci się ta pierwsza licencja.

Wcześniej nie ma po co wkładać nowego kluczu skoro zostały Ci dwa miesiące do końca.

tak .nawet za rok.kaspersky liczy ważność klucza od daty wpisania klucz w program a nie od daty kupna!

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

aha, czyli jak kupie PC World komputer (jest kaspersky 2009 z licencją na 6 miesięcy) i wpiszę klucz w styczniu (bo mi kończy się w styczniu waznosc obecnej licencji) to bede mial 6 miesięcy od stycznia a nie teraz?

Tak od stycznia, konkretniej od daty aktywowania klucza licencyjnego.

Jeśli PC World nie założył czasowej rejestracji to tak.

A tego to nie wiem, jeszcze nie kupiłem tej gazety.

Tylko zauważ, że w PCWK jest Kaspersky Anti-Virus a nie KIS. Jest jeszcze coś takiego jak upgrade (dla tych, którym się kończy licencja) i pudełko dla nowych użytkowników. Nie wiem czy taki pakiet - nazwijmy go startowy - będzie mógł służyć do przedłużenia licencji.

Mam właśnie KAV a nie KIS

niestety założył0 przez pól roku ale najpużniej do któregoś lipca bodajże…

wiem bo sam kupiłem ją bo kończy mi się 90dniowy trial z chipa…

jak do lipca to ujdzie jeszcze, dokladnie mi sie konczy obecna licencja w polowie stycznia, wykorzystam więc prawie cale pol roku jeśli do lipca jest;]

Przypominam piszącym w tym temacie. Na forum używamy polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Używając przycisku zmien.gif