KIS na win xp i win 7

Witam

Na dniach mam zamiar formatować windowsa. Obecnie użytkuję win xp proffesionall. Ale zastanawiam się nad przesiadką na win 7. Tylko mam problem na starcie. Zakupiłem KIS jako program antywirusowy. Zastanawiam się jednak czy już on sam nie spowoduje u mnie spowolnienia pracy komputera ze względu na to iż KIS pracuje cały czas w tle. Ponieważ KIS pod win xp potrzebuje tylko 256 ram, natomiast w przypadku win 7 aż 1 GB ram, wymagania przedstawia załączona fotka http://w337.wrzuta.pl/obraz/powieksz/4ob03YLQehw

Nie chciałbym się przesiąść i denerwować się że będzie strasznie muliło kompa, wolny internet, 4 okna otwarte i już zawiecha itp. Co o tym myślicie??

Moja konfiguracja: athlon 64 x2 3800+, 2 GB ram, gf 6600GT 128 mb.

Z góry dzięki za pomoc

Też mam 2gb Ram i KIS + Win 7 Preminum działają b.dobrze.Więc u ciebie również nie pwoinno byc problemów

Nie ma żadnych spowolnień, oczekiwań na otwarcie różnych okien np mój komputer, folderów ? spowolnienia internetu wynikającego ze zbyt słabego kompa ?

Dodane 30.07.2010 (Pt) 17:45

Nie ma żadnych spowolnień, oczekiwań na otwarcie różnych okien np mój komputer, folderów ? spowolnienia internetu wynikającego ze zbyt słabego kompa ?

Dodane 30.07.2010 (Pt) 17:46

dodam ze mam ddr PC 400

jak będziesz miał na ustawieniach domyślnych to nie powinno być takich szopek lecz jak ustawisz wszystko na maxa to mogą być.KIS 2011 wyszedł i on jest stosunkowo lekki jak na KIS

Na moim kompie testowałem w VHD Windows 7 z włączonymi wszystkimi bajerami + KIS działa super a kompa mam 3 letniego

co to znaczy wszystko na maxa??

Punisher2010 wiesz kompa można mieć 3 letniego za 5 tys zł i 2 tys zł…

sobie zobacz moją konfigurację, zwykły przeciętniak

masz ddr2 PC667 a ja ddr PC400 i dużo lepszą kartę graficzną ale za to gorszy procek bo jednordzeniowy… no cóź chyba postawię tego win 7 i mam nadzieję ze zawiedziony nie będe. Powiedzcie mi jeszcze jak powyłączać zbędne bajery w win7 które spowalniają kompa??

Tu http://programy-za-darmo.tk/forum/viewt … f=13&t=510 masz info co można wyłączyć.Jaką wersję planujesz postawić?Basic?

ale pracują z częstotliwością 533 MHz, płyta je ogranicza

właśnie nie wiem jaka wersja będzie najlepsza? czy ma to aż tak ogromne znaczenie czy różnią się tylko niewielkimi szczegółami ?

Na tym komputerze Seven powinien działać poprawnie. Ogólnie Seven mimo iż wymaga 1GB RAMu to zaleca się, żeby instalować go na komputerach, które mają go co najmniej 2GB.

A jeśli naprawdę będzie Ci przymulał spróbuj używać Eseta - on ma dużo mniejsze zapotrzebowanie na pamięć operacyjną komputera.