KIS2013 v4190 nie można ustawić właściwie skanowania

Witam Mam problem zKIS2013 v4190, nie można ustawić (zaprogramowwać) właściwie skanowania na żądanie.

Sprawa wygląda tak: wykonałam pierwsze pełne skanowanie ręcznie, potem chcialam mieć z głowy pamiętanie o skanowaniu

Ustawiłą sobie skanowanie na konkretny dzień tygodnia np poniedziałek i jestem zadowolona. Za kilka dni siadam do kompa i zaglądam do ustawień KIS, a tam widzę pełne skanowanie poniedziałek środa piątek, chcę ustawić tyko poniedziale no i ustawia się, ale poponownym uruchomieniu znowu mam trzy dni i nijak to naprawić.

Mam to samo, w poprzedniej wersji było ok. w tej coś zrypane, po prostu skanuję ręcznie raz na tydzień, może napisz do supportu Kasperskiego by to poprawili.

Pisałam tylko cisza .Mam też fajną sprawę szukam luk i widzę są np. cztery otwieram i widzę trzy w systemie , to otwieram aplikacje i widzę zero czyli są trzy skąd on widzi cztery?

Kasperski zaleca pełny skan komputera po instalacji pakietu i jego aktualizacji.

Później system jest pod jego kontrolą,więc tak częste pełne skanowanie nie zawsze jest konieczne.

Osobiście od czasu do czasu skanuję ręcznie.

Pewnie i bez tych zaleceń każdy by tak zrobił. Tyle możliwości skanowania jest jak sądzę dla wygody posiadacza KIS i zwolnienmia go z myślenia o ręcznym skanowaniu ,szkoda tylko, że nie da się z nich korzystać.