Klasy laptopów!

Powiedzcie mi jakie są dobre firmy laptopów?

Które są dobre, co polecacie? jakie parametry powinien mieć?

czy firma Dell jet dobra?

prosze o wylewne odpowiedzi

Z doświadczenia i opini wielu ludzi wiem, ze IBMy (ale nie Lenovo i IBM z serii R) są najlepszymi, najbardziej niezawodnymi notebookami na świecie. Dlatego też właśnie IBM z serii T Tobie szczerze polecam. Dell jest drugą firmą, jaką mogę polecić, bo także jest bardzo dobra. Trzecim urządzeniem jest MacBook czyli produkt Apple. Mówią, że Acery i Asusy też są wporządku, ale jak chcesz mieć sprzęt niezwodny, wręcz kultowy to kup IBM z serii T.

jedna z lepszych , laptopy bardzo dobrze wyposażone i skonfigórowane i wytrzymałe , aczkolwiek cena bardzo wysoka , do tej pory laptopa firmy dell można było zakupić jedynie przez internet , jednak w niedługim czasie ma się to zmienić i kompy tej firmy pojawią się w detalicznej sprzedaży w sklepach Tesco i coś mi się wydaje że tą decyzją dell troche zepsuje sobie opinie gdyż wiadomo co niektórzy sądzą o kompach “hipermarketowych”. Osobiście posiadam laptopy firmy Dell latitude D620 i D630, i sprawują się wyśmienicie. IBM też bardzo dobra firma tyle tylko że design (wygląd/wykonczenie) jakieś takie proste i “kanciate”