Klasyfikacja PKD - Zakładanie firmy

Witam!

Mam w planie założenie firmy tworzącej strony internetowe i stąd moje pytanie, głównie do osób, które już takie lub podobne firmy posiadają. Mianowice chodzi mi o klasyfikacje PKD - jakie kody podaliście przy zakładaniu firmy, bo powiem szczerze, że utonąłem w tym “bagnie”. Przeszukiwałem różne fora, ale dużo postów, z tego co zauważyłem, stało się nieaktualnych, bo w 2007 roku weszła w życie nowa klasyfikacja. Także proszę o rzeczowe i konkretne odpowiedzi. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

P.S. Mam nadzieję, że moderatorzy forum nie wyrzucą tego posta. Chyba nie pomylę się, jeżeli powiem, że poruszana przeze mnie sprawa jest ogromnym problemem dla większości “nowych przedsiębiorców”. A wybrałem ten dział i to forum, bo liczę na wypowiedzi osób, które faktycznie się na tym znają.

Może spytaj w urzędzie miasta kierowniczki, ona musi wiedzieć…

Z mojej strony dopowiem ci tylko, żebyś wypisał sobie tych PKD jak

najwięcej, dopisz również takie które nie są bezpośrednio związane

z tworzeniem stron, ale związane z twoimi umiejętnościami i możliwościami

bo kiedyś chcąc wykonywać dodatkowo coś będziesz musiał płacić 50zł za dopisanie PKD

a tak będziesz miał to już z głowy !

Z dopisywaniem to wiem, zamierzam właśnie dodać coś na temat fotografii, poligrafii, nadruków na odzieży, może sprzedaż sprzętu komputerowego, jakieś doradztwo informatyczne, pośrednictwo przy kupowaniu hostingu… no właśnie dużo tego, a połapać się w PKD, to problem… a mam właśnie obawy co do Urzędu Miasta, ponieważ wydaję mi się, że Kierowniczka może nie wiedzieć takich rzeczy jak hosting na przykład, ale skorzystam z podpowiedzi i przejdę się. Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś pomysły to proszę o wypowiedź.