Klasyfikacja systemu nie odświeża się

Witam,

Posiadam netbooka Asus 1215n. System win 7 Pro x64. Nie aktualizuje mi się klasyfikacja systemu. Ciągle mam komunikat, że wykryto nowy sprzęt i klasyfikacja jest niedostępna… Urządzenia wszystkie zainstalowane, sterowniki grafiki zmieniałem, czyściłem tempy “klasyfikatora”… nic nie pomaga, ciągle ten sam komunikat po każdej klasyfikacji (sam proces przebiega bezproblemowo).

clipboard01ey.jpg

Jakieś propozycje co mógłbym jeszcze zrobić?

Siema.Czemu odśwież teraz ? skoro masz tam (Ponownie uruchom ocenę).Pozdrawiam

Użyłem skrótu myślowego. Oba przyciski aktywują ten sam program z tym samym skutkiem.

C:\Windows\Performance\WinSAT\DataStore

skasuj wszystkie pliki znajdujące się w tym folderze i zapuść skanowanie od nowa.

@up, ten sam efekt.

laptop ma dwie karty graficzne?

Miliard różnych powodów złożyło się na to, że zupełnie zapomniałem o tym temacie, a z racji, że pracowałem na komputerze, który problemów z klasyfikacją nie miał, nie miało mi też co o nim przypomnieć.

Wróciłem jednak do swojego netbooka i do problemu, dlatego temat odświeżam. I tak, jest to komputer z dwiema kartami graficznymi (integra Intela i ION2) - netbook Asus 1215N.

Co robić? Kasowanie plików z lokalizacji winsat/datastore nie pomaga. Sterowniki wszystkie zainstalowane najnowsze.

tutaj chodzi o 2 karty graficzne nie naprawisz tego bo windows tego nie rozumie dla niego tylko 1 karta może być nadrzędna a tutaj się zmieniają miejscami i stąd ten problem.