Klatkowanie filmów online- Firefox

Problem tkwi oglądając filmiki np. na YouTube przycinają się. Gdy daje mniejszą jakość filmiki coraz mnie się przycinają, nie wiem w czym tkwi problem. Od razu mówię to nie wina łącza. Próbowałem przeinstalować AdobeFlesh nic nie dało. ( Od nie dawna mam ten problem kiedyś śmigało bez żadnej ścinki ).

Procesor : 2x 2.7

Karta graficzna : AMD Radeon HD 6410D Aktualizowałem sterowniki kliknąłem (Aktualizuj oprogramowanie sterownika) i pisało że jest aktualne.

Pamięć ram : 4 GB

  1. Próbowałem oglądać na innej przeglądarce nic nie dało.

  2. Gdy oglądam live zauważyłem że w jakości 720p są ścinki a w 480p już nie. ( zużycie procesora dochodzi do 75% a pamięci fizycznej do 50% )

  3. Przeinstalowanie AdobeFlesh nic nie dało.

  4. Gdy oglądam filmiki na tak zwanym FULL SCREENIE gdy już się zacinają te filmiki gdy ruszam myszką odcinają (Jak ruszam cały czas nie tnie się) Tak samo jak oglądam film to daje jakiś przedmiot na “Enter” po czym swobodnie mogę oglądać film. Gdy ściągnę film tego problemu nie mam chodzi normalnie. Tak jak napisałem wcześniej ten problem mam od nie dawna.

Z góry dzięki na pomoc.

Jaka przeglądarka?

Mozilla

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Słowa typu “problem”, “help” są zbędne i wcale nie oddają problemu lub jego wagi, postaraj się zatytułować temat w sposób jasny i klarowny.

Spróbuj wyłączyć Akcelerację sprzętową wtyczki Flash

Kliknij prawym na filmik na YouTube, Ustawienia, pierwsza ikona z lewej (niebieski monitor) i odznacz Włącz przyśpieszenie sprzętowe

display_pl.gif

Nadal ścina ale chodzi trochę lepiej.

Zainstaluj Adobe Flash Player a nie jakieś podróbki.

http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

Nic nie dało