Klatkowanie filmów Youtube

Witam, mam kolejny problem, otóż klatkują, przycinają mi się filmy na youtube, gdy daję full screen. Niedawno robiłam formata więc pewnie czegoś nie zainstalowałam. Mam zainstalowane Adobe Flash Player 10, myślałam, że to wystarczy. Błagam nie pytajcie jaki mam sprzęt, bo nie mam bladego pojęcia :stuck_out_tongue: , ale rozwiązanie musi tkwić w jakichś sterownikach (chyba) skoro przed formatem było wszystko ok :slight_smile:

Może sterowniki od karty graficznej?

Mój komputer -> PPM -> Właściwości -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń -> Karty graficzne

Sprawdź co masz w tym punkcie.

Intel® 82815 Graphics Controller , wersja sterownika 6.13.1.3198

a paczkę kodeków wgrałaś Mega Litle Codek Pack?? :slight_smile:

link — http://www.programosy.pl/program,k-lite … -pack.html

Właśnie wgrałam przed chwilą i żadnych zmian, nadal się klatkują :frowning:

Z tego co wiem, to bug w Firefoksie… Problem tkwi gdzieś w sposobie zarządzania pamięcią przez FF - w przypadku Flash Playera Adobe występuje konflikt i całość się wywala… Ponieważ widziałem to jako zgłoszony błąd w kilku miejscach, niewykluczone, iż niedługo deweloperzy to naprawią. Jeżeli nie jesteś w stanie żyć bez flasha na pełnym ekranie, pozostaje zastosować jedno z obejść problemu - np. inną przeglądarkę (chociażby ff 3.0.x) / inny odtwarzacz flash…

Problem prawdopodobne występuje tylko w wersjach FF 3.5.x

To również nic nie dało, kurcze myślałam, że to banalny problem, ale jak się okazało, nie do końca…

Z jakiej przeglądarki korzystasz?

Obecnie Mozilla Firefox 3.5.4, wcześniej zainstalowałam tak jak pisałeś 3.0.10, ale nic nie pomogło.

A czy na IE też tak się dzieje?

Niestety tak, czekałam nawet aż się załaduje cały filmik.

Jak nic nie pomoże to format.

He he chyba kolega nie doczytał mojej pierwszej wypowiedzi… :slight_smile: No cóż jak nikt nie potrafi pomóc to trudno.

Mówię o ponownym formacie i zainstalowaniu sterowników od nowa.