Klawiatura bezprzewodowa do laptopa

Cześć,
tak jak w temacie, poszukuję bezprzewodowej klawiatury do laptopa w granicach 200PLN. Zależy mi na tym aby była cicha i stosunkowa zgrabna (klawiatura numeryczna jest mi zbędna). Macie coś godnego polecenia ?

Z góry dzięki za pomoc,
Pozdrawiam.

Jak bardzo cicha ma być, bo u majfrendów widziałem gumowe klawiatury, które można zwinąć w rulon za kilka złotych :wink:

Przykład:

A ta w laptopie nie działa?

Myślę, że to nie ma większego znaczenia czy działaczy nie :sweat_smile:

Logitech K400?
Mój niezbędnik warsztatowy, wygodna, cicha, baterie wystarczy raz na kilka lat wymienić, klawisze multimedialne i touchpad pod ręką.
Wygodna, zgrabna i niezawodna.

Chyba że szukasz gej mingowej.

CytatLogitech K400?
Mój niezbędnik warsztatowy, wygodna, cicha, baterie wystarczy raz na kilka lat wymienić, klawisze multimedialne i touchpad pod ręką.
Wygodna, zgrabna i niezawodna.
Chyba że szukasz gej mingowej.

Właśnie ją brałem pod uwagę oraz Microsoft All in one Media. Czyli twoje odczucia są pozytywne i raczej polecasz ?

Tak, jak na Logitecha przystało solidna, lekka, bezproblemowa i dobrze wykonana.
Kupiłem do media center, okazała się trochę za duża w roli pilota, zmieniłem na mniejszą.
Do użytku przy komputerze za to jest świetna, nie wymaga użycia dodatkowo myszy, bardzo kompaktowe rozwiązanie.
Nie potrafię obiektywnie ocenić wygody pisania bo przy PC używam pełnowymiarowej mechanicznej i przy niej każda klawiatura jest dla mnie niewygodna przez inny rozstaw klawiszy.
Na K400 jednak klawisze pracują pewnie i skutecznie z wyraźnym oporem.
Touchpad jest precyzyjny, wielodotykowy z obsługą gestów.

W tej formie i cenie bezkonkurencyjna.
Rozważałbym jeszcze https://m.ceneo.pl/95478717;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q0_UL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAiAgc-ABhA7EiwAjev-j9uQXcHzNuWeMlaq29rH50Sp7JTYZBeOdu8jLfdbVGD2y3tFPUMDJxoCIxgQAvD_BwE

Jednak cena skutecznie odstrasza.