Klawiatura-błędy!

Od pewnego czasu mam problemy z klawiaturą-otóż wpisywane znaki graficzne nie zawsze są takie jak ich odpowiedniki na klawiaturze-proszę o pomoc.Z góry zaznaczam,że przyczyną napewno nie jest ich czystość czy bardziej nieczystość.Tak dzieje się na “Labtec”-u,nowym,przewodowym i bezprzewodowym z oryginalnym oprogramowaniem,jak i na innych czystych klawiaturach od sąsiadów.

Może masz ustawiony zły język klawiatury?

Posprawdzaj wszystko w Panel Sterowania -> Opcje regionalne i językowe

Wszystko powinno być ustawione na Polska, Polski

NIEEEEEEEEE! !!

czyli chodzi o np. takie przyciski na górze klawiatury ? bo jeśli tak to zbinduj je w ustawieniach klawiatury

(Ustawiasz je w programie dołączonym do klawiatury) jeżeli takowy masz :slight_smile:

jak dojdzie do takiej sytuacji to spróbuj wcisnąć ctrl+shift (aczkolwiek nie wiem czy przy tym pomoże)

@janki111 założyciel tego tematu nie sprecyzował problemu, ale to może pomóc. Zmieni mu się “język” klawiatury. :slight_smile: może ma włączony Polski 214. To wtedy jest tak że np. klikam “[” a mi wyskakuje ź :o

RE:mIeDzIu-masz rację tak właśnie jest

Dodane 21.05.2009 (Cz) 19:33

mam /jak zwykle/ włączony: “polski-programisty”-wierzcie mi to pisanie to TRAGEDIA-wielokrotnie poprawiam,choć piszę bezwzrokowo…