Klawiatura-co jakiś czas jest nieaktywna

Dobry wieczór. Mam ostatnio pewien problem ze standardową klawiaturą marki TRACER. W czym problem? Otóż dziś syn powyciągał klawicze aby ją przeczyścić, po złożeniu wyjętych klawiszy klawiatura zaczęła szwankować: Wyłącza się lub zawiesza bez powodu. Kiedy np. wciska się kilkukrotnie klawisz NUM LOCK lub CAPS LOCK, albo CTRL+ALT+DEL nagle zaczyna się poprostu zawieszać i żaden klawisz nie jest aktywny. Nic nie działa, żadna kontrolka nie świeci(jakby prąd do niej nie dochodził) i dopiero kilkukrotny reset kompa budzi ją do życia. Próbowałem różnych sposobów: np.jak mam włączonego kompa to wyjmowałem przewód klawiatury i z powrotem wsadzałem ale nic to nie dawało a poza tym zawieszała się także myszka. W końcu odistalowałem i zainstalowałem ponownie to urządzenie(poprzez menedżera urządzeń) i systuacja niby jakby się poprawiła ale to oczym pisałem powyżej nadal występuje tylko rzadziej. Nie wiem czy to problem systemowy(w podglądzie zdarzeń brak błędów) czy może poprostu klawiatura nadaje się do wymiany. Dodam, że pożyczyłem od sąsiada jego klawiaturę na jakąś godzinę i nic się nie działo. Może ktoś spotkał się z czymś takim?Wie co z tym począć?Proszę o podpowiedż lub radę. Z góry bardzo dziękuję!

PS. Teraz klawiatura zachowuje się normalnie…ale jak długo to nie wiem.

Raczej wina klawiatury nic systemowego… jeżeli z tego co mówisz to przed czyszczeniem wszystko działało OK, pożyczona klawiatura także działa OK a ta już nie chce . Wnioski same się wyciągają :mrgreen:

tracer produkuje sam syf dotknąć to i się psuje, mam klawę tracera jest to samo co jakiś czas się zawiesza. Klawa się posypała i cóż z tym zrobić…

kup klawiaturę dobrej firmy - logitech, dell, razer, sony, microsoft, a4tech, z-board, revoltec, genius

Dzięki przyjaciele za zainteresowanie moim postem. I bardzo przepraszam, że teraz dopiero odpisuję ale byłem bez klawiatury. Kupiłem właśnie a4tech i wszystko jest Ok. Stara klawiatura poprostu padła i już. Jeszcze raz bardzo dziękuję a post ku potomności niech zostanie. Niech komuś to doświadczenie się przyda. Można zamykać. Pozdrawiam forumowiczów!