Klawiatura dla Visty

http://www.pcworld.pl/news/95461.html MOnitor juz jest teraz pora na klawiature

PS. Ciekawe czy kable tez bedą od M$

Niedługo pewnie wyjdzie na to ,że cały zestaw komputerowy będzie trzeba nowy kupywać aby mieć Vistę. :x

Ja napewno nie kupie kompa nowego żeby używać visty. Ciekawe ile polaków będzie stać na kupno nowego komputera żeby używać visyty …

M$ Zgłupiał…

Merxor to dlaczego sie pytasz czy Co pojdzie Aero? Jak nie kupisz Visty to po co Ci taka wiedza czy Co będzie działać :>

Fajny bajerek, ale ile stoi ^^ pewnie troszku dużo za dużo. Stawiam że cena coś koło 150$ no 149.99$

Ja planuje bojkot Visty nie mam zamiaru jej instalować, nigdy nie przepadałem za produktami Micro$h!tu, Linuks to według mnie najlepszy sysem, nigdy nie miałem okazji użycia Resetu, szkoda że na Linuksie nie można grać w gry i sa kłopoty ze sterownikami.

Nie zapomnijcie do Visty kupić specjalnej karty dżwiekowej, nie ma to jak dźwięk błędu sys. Windows :lol: .

A ja sobie tę klawiaturkę kupię ale pod moje kubuntu 8)

Bo klawiatura jest bardzo ładna

w Viscie nie będzie internetu, trzeba będzie się podłączyć do Microsoftowej sieci WAN dla userów :hahaha: oczywiście za odpowiednią opłatą

Używając visty będzie można tylko zakładać czerwone skarpetki …

inaczej Cię Firewall zablokuje :lol: :hahaha: :hahaha:

z napisem open source sux! kill tux!?? :rotfl:

a jeśli nie wykupisz abonamentu to będzie z niej prąd kopał - 100000 V

i bedzie trzeba sprawdzic leganos systemu bo i naczej to

Ps microshit przegiął chyba sie przesiade na linuxa

ps2 czekam na płytke z ubuntu 6.06

Za niedługo zapewne wydają podkładkę pod myszkę op wartości 300$ bez której nie będziesz miał przeżroczystych okienek i nie będziesz mógł Zainstalować żadnego komunikatora. Potem wprowadzą specjalne i jakże unikalne piece kaflowe na USB, bez których nie będziesz mógł korzystać z karty dźwięjowej… Jakaś paranoja… Za niedługo Microsoft wyprodukuje własny telefon komórkowy, który za 2 miesiące będzie konkurował ze sowimi odpowiednikami z NOKII. Już mają wydać jakiś odtwarzacz MP3 zimą… Biorą się za wszystko, zobaczymy co z tego będzie :expressionless:

Ta microsoft wyda wyda inteligientne kartki papieru do drukarki bez których wydruk nie bedzie mozliwy poniewaz windows nie pozwoli na wydruk na innych kartkach a legalnosci tych kartek bedzie pilnował “Sprawdzacz legalności kartek do wydruku Windows”

Ciekawe czemu tego nie ma, to bardzo przydatne. :?

No bo bedzie trzeba dokupic osobno za 299,99$ i ściągnąć jeszcze płatny service pack 1984 do systemu aby ja obsłużył

rzecz jasna pc pod którym będziemy chcieli mieć vistę musi pochodzić z M$ :wink:

OT-y KOSZ :evil:

I tyle będzie trzeba mieć syfu z Microshitu na kompie, że tego syfu sprawdzania legalności będzie więcej, niż wszystkich programów jakie pod Viste bendą ^^

Kłapiecie tylko dziobami…

nic wam się nie podoba, wieczne narzekania… - “standardowy Polaczek”

Nie checie używać to nie używajcie - kto was do tego zmusza :?

Ta klawiatura jest tylko opcją i żeby używać nowego systemu w pełni nie będzie ona przecież niezbędna.

A głosy typu “oj chyba będę się musiał przesiąść na linuksa” - kogo to obchodzi?

Zwykłe czcze gadanie, nie chcesz używać - to zmieniaj, działaj a nie…

Tylko pełno wszędzie komentarzy:

  • “linux rox, winda bee”

  • “firefox rox, opera bee”

pewnie się jeszcze pokaże “winamp rox, foobar bee” :stuck_out_tongue:

Używaj co Ci się podoba, nie musisz się chwalić co używasz czy też co będziesz używać…