Klawiatura do 100zł

Witam,

Jaką klawiaturę byście mi polecili? Mam do wydania 100zł. Zależy mi żeby klawiatura była płaska (przyciski jak w laptopie), miała dodatkowe przyciski i miała w sobie przedłużkę USB. Zamierzam używać jej do gier, ale nie wiem jak to od strony technicznej wygląda więc parametrów nie podam. :stuck_out_tongue:

mikir92 , ja bym Ci polecił

uuuuuuułłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłł świeci hahaha!

Klawiatura ma być wygodna w używaniu. Osobiście poleciłbym ci klawiaturę Logitech UltraX.

Jest to solidna aluminiowa klawiatura (nie jakiś tam plastik) o płaskim profilu - innymi słowy klawisze są jak w laptopie. Rewelacyjna. Mam taką już od około 2 lat i każdy kto do mnie przychodzi mówi, że bardzo dobrze się na niej pisze.

Ja tam ma A4Tech’a za ~40 zł (Model: KL-7MU) i jest super :slight_smile:

Wejścia na słuchawki i mikrofon oraz wejście USB po bokach :slight_smile:

I jest naprawdę cicha :wink:

Marcin0392 , ja polecam tą z mojego posta wyżej, naprawde świetnie się sprawuje i jest super cicha :slight_smile:

A jaką byście polecili z podświetlanymi przyciskami (ale nie że cały przycisk się świeci tylko znak na przycisku, tak jak jest w laptopach Apple), nie musi być slim, i taką żeby była dobra do gier? No i zależy mi żeby była wygodna i nie męczyły się przy niej ręce bo zwykle siedze dużo przy kompie.