Klawiatura Genius Manticore


(MrAdam621) #1

Ostatnio podłączyłem klawiaturę do komputera.
Podświetlenie działa, jednakże sama klawiatura już nie nawet w biosie. W internecie wyczytałem, że jest to problem sterowników i odsyłają do tej strony http://www.gx-gaming.com/?action=products_detail&wtype=download&id=19 , ale ona już nie istnieje i tutaj rodzi się prośba czy ktoś ma może te sterowniki u siebie na kompie lub wie jak zażegnać ten problem w inny sposób ? :confused:


(askow) #2

(JNJN) #3

Tu nie powinno być problemu?

Jak komp stacjonarny i klawiatura przewodowa USB - tylne porty USB2.0 czarne.

Test na innym kompie.

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/klawiatury/genius-manticore/

Obsługiwane systemy operacyjne: XP/Vista/7/8

Jak masz W10 może nie być kompatybilna.

Max stery W8? i do klawiatury powinna być płyta CD ze sterownikiem?

@askow podał.


(MrAdam621) #4

Mam dosyć ciężką historię z tą klawiaturą. Otóż gdy ją kupiłem używałem jej chwilkę przy telewizorze (łatwiej mi się szukało na yt) i działała, po podłączeniu do obecnego komputera też działała, ale tylko jeden dzień, gdyż tego samego dnia windows miał aktualizacje. Rano po włączeniu komputera w klawiaturze działa tylko podświetlenie którego wcześniej nie ustawiałem (kiedyś profil wyglądał tak: zielony,czerwony i niebieski, a teraz :czerwony i niebieski). Po podłączeniu do telewizora lub innego kompa jest to samo.


(MrAdam621) #5

Z tego co wyczytałem w tym artykule to ta klawiatura ma zdolność zapisywania sterowników. Jest może możliwość, że po update windowsa coś jej się powaliło i zapisała sterowniki z innego urządzenia takiego jak np. myszka ?
(pewno piszę głupoty)


(JNJN) #6

Chyba ustawień?

Może po prostu padła?