Klawiatura głupieje ,zaznacza kilka ikon, bios pika etc

Właśnie wróciłam z serwisu i podobno wszystko jest w porządku , kilka dni temu kupiłam klawiaturę Xpower 2080 Kb i na początku wszystko było dobrze a teraz co piąte -szóste uderzenie w klawisz ( obojętnie jaki) powoduje krótki sygnał z komputera ( pewnie z biosu) , po za tym klawiatura zaznacza kilka ikon , i powoduje zakłócenia w pracy myszy ( przestaje działać scroll) i nawet wywala mnie z przeglądarki(Firefox), system operacyjny Win 2000 Pro. Odinstalowywałam ją kilka razy i nie pomaga, reset kompa też nie, natomiast stara klawiatura chodzi przy tych ustawieniach i przy tym systemie bez żadnych problemów. Pomóżcie proszę bo nie wiem jak sobie z tym poradzić ! Zapłaciłam za nią raptem 15 złotych ale to też pieniądze a po za tym wkurza mnie, że nie działa , w końcu jest nowa i bajernie cicha

widocznie kupiłaś jakąś wadliwą sztukę, reklamuj.

No tak … tylko, że już ją reklamowałam i w sklepie mi ją sprawdzono - wszystko było w porządku ! Różnica polegała tylko na tym że w sklepie mieli XP a ja mam windę 2000 Pro . To musi być wina ustawień ale nie mam pojęcia co mogę jeszcze zmienić .

A jak pracuje w trybie awaryjnym?

A klawiatura to PS2, czy USB.

A podłącz ją do innego kompa i sam sprawdź czy sprawna.

A stara klawiatura to PS2 czy USB.

Jak instalowałeś oprogramowanie do klawiatury,odinstaluj i restart kompa.

I zrób tak na starej klawiaturze, uruchom system, menadżer urządzeń i odinstaluj wszytko co klawiatura - ma być pusto, zamknij system, podłącz nową i niech system zainstaluje ponownie i zobacz.

Jak to samo, wyłącz kompa i odłącz od zasilania 230 V, nowa klawiatura podłączona do kompa, zrób reset biosu baterią lub zworką, ustaw bios i zapisz save i zobacz.

Aktualizacja biosu płyty.

Przejściówki PS2/USB lub odwrotnie.

Inna klawiatura.

ta opcja jest zawsze aktualna :wink: