Klawiatura i Hasło

Witam mam 2 następujące problemy:

1.Nie wiem dlaczego ale podczas wpisywania hasła do administratora wyskakuje błąd możliwe ze jest to spowodowane 2 moim problemem.

Czy można usunąć to hasło z gościa???

2.Moja klawiatura nie działa jak powinna np. zamiast z jest y itp. nie działa niestety ctrl+shift???

Posiadam system operacyjny Windows Vista Home Premium(64 bity).Szukałem informacji w google i tu przeglądałem ale nic nie znalazłem poza programem do usunięcia czy zmiany hasła OPHCRACK.

Z góry dzięki.

No to przy wpisywaniu hasła wciśnij y - będziesz miał z, a potem zmienisz w systemie na “polski programisty”.

Co do klawiatury:

Start/Panel Sterowania/Zegar ,Język i Region/Opcje Regionalne i Językowe/Zmień klawiatury lub…/Zmień klawiatury

w otwartym oknie zmień na Polski - programisty.

Program OPHCrack służy do “odgadnięcia” hasła i nie zawsze sobie radzi - w przypadku użycia znaków specjalnych nie wystarcza bezpłatny zestaw “tęczowych tablic”

Spróbuj wyzerować hasło przy pomocy TEGO programu.

To nie takie proste bo chodziło mi o “ś” a jak wpisuję różne kombinacje tak jak miało być itp to i tak że błędne hasło

z klawiaturą pomogło teraz zobaczę ten program

Dzięki wszystko już jest ok.

hasło ściągniesz tym: ftp://ftp.osuosl.org/pub/trk/trinity-re … ld-334.iso

Tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=DOtry-joxDs masz link do filmiku, który pokazuje obsługę tego narzędzia.

a klawiatura ekranowa?