Klawiatura i mysz logitech

Potrzebuje pomocy.Mam zamiar kupić zestaw Logitech mk710 + m705 http://allegro.pl/klawiatura-logitech-mk710-mysz-m705-nowosc-2011-i2123256212.html jednak nie jestem do nich przekonany klawiatura może ok ale mysz sprawia mi dość małą nie wiem jak jest w praktyce bo zdjęcia zawsze mylą.Moze ktoś ma ten zestaw i może polecić.

Ja mam m.in. myszkę Logitech Marathon M705. Nie jest mała.

Długość: 11,5 cm,

Szerokość: 7,5 cm,

wysokość: 4,5 cm.

Ogólnie myszka bardzo dobra. Ma jednak wady:

  • sensor znajduje się pod małym palcem,

  • jeśli przez jakiś czas nie rusza się myszką, to gdy się ją po takiej przerwie ruszy ma lekkie opóźnienie (na oko tak z 1/3 sekundy - mało, ale da się przeżyć),

  • jeśli z myszki korzysta się bardzo intensywnie trzeba mieć na uwadze, że w ciągu 24. gwarancyjnych miesięcy odwiedzi ona serwis z dwa do czterech razy za sprawą psujących się styków przycisków (Poszukaj na google np. pod hasłem “left button mouse issue”. To obecnie bardzo często spotykany problem - nie tylko w przypadku tej myszki czy myszek Logitecha, ale ogólnie jako taki problem ten jest często spotykany).

  • profilowana na prawą rękę (ja jestem leworęczny, więc dla mnie to wada),

  • środkowy przycisk w rolce (ja wolę rozwiązanie takie jak w VX Nano, czyli po wciśnięciu rolki przełącza się trym jej działania, a środkowy przycisk jest pod/nad nią (w zależności od której strony patrzeć).

Co jak co, mimo swoich wad jest to bardzo dobra myszka.

Na temat tej klawiatury nie mogę się wypowiedzieć. Mam od 7 lat Logitech Ultra-X i jestem z niej do dziś bardzo zadowolony.

Mysz i klawiatura kupiona jak tylko przyjdzie przetestuje i wydam swoją opinię

Dodane 21.02.2012 (Wt) 14:25

Mam problem klawiatura i mysz przyszła lecz mam duże zastrzeżenia co do klawiatury.Chyba jest wadliwa ponieważ wyskakuje dużo błędów wogóle nie wyskakuje mi gdy przyciskam np klawisz z lub c gdy klikam enter wyskakują mi %%%%%% ogólnie masa błędów może ktoś wie czy to wadliwa klawiatura czy może coś z komputerem??