Klawiatura i myszka wyłącza się po pewnym czasie co robić?

Witam,

Mam problem tak jak w temacie czyli z klawiaturą i myszką, mianowicie: po pewnym czasie od włączenia komputera wszystko działa elegancko, lecz po paru godzinach/kilku minutach, klawiatura daje powoli zaczyna wariować. Zaczyna sie od tego ze najpierw nie da sie na niej nic pisać (kontrolki są włączone, klawiatura sie nie odpina z USB). po jakiejś chwili wraca wszystko do normy. Miałem tak od dłuższego czasu ale lekceważyłem to i teraz zaczęło się jeszcze bardziej nasilać tj. na klawiaturze nie dało sie pisać normalnie, działo sie coś takiego jakby klawisze zmieniły swoje “położenie” np podczas wciskania chyba “Y” miałem tam “wklej” itd nie wiem co sie stało (zaobserwowałem że jak chciałem przenieść ikonkę na pulpicie na inne miejsce to tworzył się skrót, może być to jakaś wskazówka), a teraz co do myszki, więc gdy już na klawiaturze pisać nie mogłem myszka też “zwariowała” np klikając na stronie internetowej “następna strona” to pobierała mi sie ta strona na kompa. Ostatnio pobrałem nawet Kasperskiego i o dziwo wykrył kilka wirusów między innymi kilka koni trojańskich, usunął je i problem jest nadal, dzisiaj jeszcze spróbuje od nowa przeskanować całego kompa. Wie ktoś może dlaczego tak sie dzieje?

 

Jestem nowy na forum i jeżeli temat jest w złym miejscu to przepraszam

Z góry dziękuje za odp

Pozdrawiam Wojtek

wojtek13187534,

proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.