Klawiatura jak to zrobic?


(radiator) #1

mam plyte claytona bardzo At i kupilem klawiature nowa bo stara mi siadal. problem w tym ze czesto uzywam strzalek na klawiaturce na nad nimi mam 3 przyciski powe, sleep, wake. problem w tym ze w xpeku moznaw opcjach zasilania ustawic co komp ma robic jak sie nacisnie przycisk zamknij itp. niestety nie ma czegos takiego w Windzie 98. szukalem w biosie ale tez nic takiego nie znalazlem. ustawilem w opcjach zasilania ze nigdy nie wylaczaj monitoora hdd itp. ale mimo to jak nacisne power na klawiaturce czy sleep to komp sie wylacza ale w stam uspenia sie przelacza a jest to meczace bo przez prypadem moge nacisnac....jak sobie poradzic?


(Dziobson) #2

Urzywać WSAD :smiley: A tak serio to nie wiem jak ty możesz naciskać przyciski nad strzałkami przypadkowo :? ja mam nad niemi delete,end,page i nigdy żadnego przez przypadek nie nacisnąłem :smiley:


(Madafaker) #3

A orginalne sterowniki dołączone do klawiatury /jeżeli oczywiście takowe były/...nie pomogą...być może jest tam opcja przeprogramowania klawiszy...choć nie wiem czy "Sleep" "Wake Up" "Power" da się ruszyć...a swoją drogą to bardzo dziwna ta Twoja klawiatura z takim układem...


(boczi) #4

Bywają takie dziwadła... :?


(system) #5

Z tego co pamiętam można je wyłączyć w BIOS-ie.

Może zapytaj Google'a?

Możesz też rozkręcić klawiaturę i wyjąć te klawisze :smiley:

P.S. Jakie dziwadła. Też mam taką klawiaturę. :smiley:


(lazikar) #6

Jakie dziwadła Boczi. Nabijasz posty czy jak?? Totalnie nie rozumiem twojej wypowiedzi! !!


(system) #7

Może tu zobacz:

http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?t=20593

Ciekawostka:

http://www.frazpc.pl/b/79471


(:: MARIO ::) #8

ja mam nad kurosorami 3 inne przyciski niz te klawiaturkowe "www" "mail" "search" i jakoś przypadkowo nieda sie ich nacisnąć, a klawa jak klawa normalna :slight_smile: logitech-a 8)