Klawiatura KL-126 klawiatura KD-126 różnica?

pomocy jaka jest różnica pomiędzy klawiaturą KL-126 a klawiaturą KD-126 którą kupić jak sadzicie ?

Obydwa to szajs, wyglądać no może jeszcze jakoś wygląda, ale jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia - głośne to, jest wyczuwalna chińszczyzna, wszystko lata i trzęsie się na wszystkie strony, jedna z gorszych jakie miałem w ogóle w ręce.

Podaj cenę jaką chcesz przeznaczyć na klawiaturę oraz jakie masz wymagania (komunikacja, klawisze itp.)

poszukuje klawiatury tak max do 150zł i żeby miała Podświetlenie najlepiej niebieskie znasz jakoś taką ?

Widzę, że dużo fajnych klawiatur podświetlanych wycofali, więc pozostaje mi polecić tą ;

http://www.megamarket.com.pl/product,id-124230

No chyba, że ktoś coś innego wynajdzie, w tej cenie nie potrafię :wink:

a czy ta jest lepsza Logitech Y-sae71 czy jest w miarę cicha?

Też jest OK, może być.

sla17 , możesz coś więcej o tej pierwszej napisać, bo potrzebna dla ojca mi podświetlana klawiatura do pracy typowo biuroweji w sumie ciężko coś konkretnego znaleźć, bo albo złom, albo jakieś topowe modele za ~300zł, których szkoda zajechać w biurze jednak, tym bardziej, że jakieś inne bajery z tych klawiatur nie są potrzebne typu pozłącane porty, huby, czy super technologie nasa dla pr00graczy pod palcami. A ten A4tech chyba najbardziej budził zaufanie. Aha… klawiaturka powinna mieć podświetlane literki same, bo z jednej strony musza być one widoczne, a z drugiej za dużo światłą nie dawać. Ten A4 tech jak jasno świeci? Miałeś w ręku KL, KD, czy obie?

Miałem w ręce KL-126, każdy w domu ma inną klawiaturę, więc można w ręce mieć tego trochę, do tego jeszcze dochodzi poobmacywanie w sklepach i próba napisania czegokolwiek - za dużo to mi nie powie, ale można sobie zdanie jakieś tam wyrobić pierwsze wrażenie. Klawiaturkę ma, albo miał - nie wiem, dawno z nim nie rozmawiałem, ale gdy u niego byłem to klikanie klawiszy było dosyć głośne, a “strzał ze Spacji” to już w ogóle, komfort pisania też nie jest za najlepszy, nie wiem czy to był po prostu taki model czy wszystkie są takie.

Niestety, nie mogę obiektywnie ocenić ich świecenia, bo byłem u kolegi w piękny, słoneczny dzień więc, więc wszystko świecące wydawało się dosyć łagodne :wink:

Dobra, po prostu w sklepie zobaczę sobie. Akurat głośność nie jest tu priorytetem, a to żeby się nie rozpadła zaraz :slight_smile:

która Klawiatura jest bardziej cicha Logitech Y-sae71 czy KD-126 a?