Klawiatura, która sama zmienia miejsce pisania

Witam. Dzisiaj, po tygodniu męczenia zostałem zmuszony aby zacząć korzystać z rad innych, bardziej doświadczonych osób. No więc problem jest taki jak w temacie. Piszę, piszę po czym nagle przeżuca mi się pisanie gdzieś do środka tekstu, tutaj pokażę przykłady.

Lubię grać na komputerze.

Samo mi się przeżuca i zaczyna pisać gdzie indziej.

Mój komputer to laptop Dell Studio 1737. Ostatnio robiłem formata i tak się to wszystko zaczęło. Tzn. niegdyś też tak było, jednak po restarcie znikało na dobry miesiąc, chociaż tydzień a teraz tak nie ma. Czy ktoś wie jak mi pomóc? Będę wdzięczny. Oczywiście działam w systemie Vista.

Nie wiedziałem czy to dobre miejsce.

Być może to nie problem z klawiaturą tylko zbyt czułym touchpadem. Sprawdź czy podczas pisania nie dotykasz go przypadkiem ręką. Sam miałem podobny problem. Wystarczyło zwiększyć siłę nacisku w ustawieniach.

Nie, to nie ona. Niegdyś tego nie było a to dalej ten sam komputer. Niemożliwe żebym w jeden dzień odzwyczaił się od wszystkiego i dotykał.

Dodane 30.12.2010 (Cz) 3:07

Przepraszam, że odświeżam ale problem dalej nie zniknął. Oddałem do serwisu, wymienili mi klawiaturę i dalej to samo- ściągał patacha Della na sterowniki klawiatury i nic, wszystko nadal się knoci a pisać nie da rady.