Klawiatura Logitech MK320 + dzieci = nie wiem co zrobić

Dzieci wczoraj rzuciły się na klawiaturę wciskając wszystko jak leci, wszystko na raz itp. Skutek jest taki że przyciski pogłaśniania, przyciszania, wyłączania dźwięku te wszystkie szare u góry zamiast spełniać swoją funkcje włączają przeglądarkę. Przy włączonej przeglądarce włączają nową kartę zamiast przyciszyć. Już na panelu sterowania usunęłam wszystkie klawiatury zostawiając sam Polski (programisty) i dalej nic… :frowning: Jakieś rady?

Logitech G Hub zainstalowany? Nie było zalania lub innego zanieczyszczenia?

Jeśli możesz(?) przywróć system “do tyłu”, do daty przed tym “napadem” na klawiaturę.

To wprawdzie dotyczy laptopów ale na “bezrybiu i rak ryba”

Nie znam tej klawiatury ale podejrzewam, że ma ona dedykowane sterowniki. Prawdopodobnie po napadzie na nią przez dzieci i wciskaniu przypadkowych kombinacji klawiszy mogło dojść do przypadkowego przeprogramowania przypisanym klawiszom ich funkcji. W takim wypadku radziłbym odinstalowanie sterowników klawiatury i zainstalowania ich ponownie.

A ja zaproponuję nietypowe rozwiązanie…

Zerknij do instrukcji (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞

1 polubienie

Nie ma tam nic.
https://www.instrukcjaobslugipdf.pl/logitech/wireless-combo-mk320/instrukcja
Chyba że ma zainstalowane oprogramowanie SetPoint. Może tam jest reset

1 polubienie

A możesz mi podpowiedzieć jak to zrobić? :blush: Przyznaje że jestem laikiem w tych sprawach :wink:

A potem dzieci poustawiać do kąta i za karę nie będą jeść kolacji.

1 polubienie

Co te kombinacje nie zadziałały? To co Astor napisał to Przywracanie systemu ale jest jeden warunek. Musi istnieć Punkt przywracania. Jeśli masz wyłączoną opcję tworzenia takich punktów to cos takiego nie będzie możliwe

System C: musi byc ustawione na włączona

Spróbuj zainstalować :point_down:

1 polubienie

O tak do nowoczesnych klawiatur i myszek zdecydowanie “Options” a nie stary “SetPoint”.

To panie Mą… nie jest nowoczesna klawiatura
Ta klawiatura zgodnie ze specyfikacja była przeznaczona do takich systemów operacyjnych.

"Obsługiwane systemy operacyjne Windows
Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 "

Przypadkiem nie kop sie z koniem.

https://www.instrukcjaobslugipdf.pl/logitech/wireless-combo-mk320/instrukcja

No i coś dodam. Masz pomysł na rozwiązanie problemu to go podaj. Dla HAniaR twoje dywagacje nic nie przyniosą.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Okazało się że nie da się przywrócić systemu nie ma tego punktu przywracania. Po trudach i znojach mąż (a że jest mechanikiem) wziął sprawę w swoje ręce :smile: wyciągnął baterie włożył je odwrotnie :upside_down_face: a później normalnie (taki mechaniczny reset. podobno z samochodami tak się robi) i DZIAŁA ! :smiley:

1 polubienie