Klawiatura Logitech pod XP oprogramowanie

Witam :smiley:

Kupiłem nawet fajną klawiaturke multimedialną firmy Logitech wraz z oprogramowaniem ale właśnie po zainstalowaniu tegoż oprogramowania pod systemem XP nie jest dobrze gdyż co prawda działe bez problemu ale system gdy zamukam z menu start tradycyjnie zamyka się z 4 minuty na początku nic się nie dzieje później się zamyka dopiero :?

Tezaz korzystam bez oprogramowania i jest ok ala w pełni nie moge korzystać z klawiszy funkcyjnych w w/w klawiaturze. Cyz ktos jux moxe mial taki problem da sie dos yrobic, co tu sie dyieje :? :? :?

Dxieki poydrawiam wsxzstkich :lol: :lol: :lol: :lol:

Ściągnij sobie najnowsze sterowniki ze strony producenta

coś ci literki zamienia, sprawdz czy nie uszkodzona albo zle skonfigórowana. ( chyba że tak masz.)

Zmień ustawienia klawiatury na “programisty”

Cze!!

Nie tak normalnie to jakby jest dobrze nir wiem dlaczego fakt coś nanikły ??

Jedyne co to jeszcze spróbuje znaleść nowsze sterowniki do tej klawiaturki jeśli to nie pomoże to już nie wiem :cry: .

a taka fajna amerykańcka jest :lol: :lol: :lol: :lol:

:smiley: Witam ponownie!!

Faktycznie miałem wersję oprogramowania do tej klawiaturki iTouch 2.15 nibe też jest napisane że XP pracuje ale na stronie producenta http://www.logitech.com znalazłem nowszą 2.20 i jest dobrze przynajmniej jak na razie system się zamyka tak jak trzeba nic się nie gryzie.

Dzięki bardzo za pomoc i pozdrawiam wszystkich! !!