Klawiatura mechaniczna dla gracza do 200 zł

(kamcia0980) #1

Szukam dobrej klawiatury mechanicznej do gier i pisania do 200 zł (max 230). Musi ona posiadać podświetlanie. Dobrze by było jakby miała również podpórkę pod nadgarstki, ale nie musi być koniecznie bo nie przywiązuje do tego tak ogromnej wagi. No i wiadomo ma być ona wytrzymała. Mój faworyt to Motospeed CK104. Czy znajdę coś lepszego w tej cenie ?

(gosciuW7) #2

jest trochę tego w Auchanach, tylko nie znam nazw.

(kanilo) #3

Klawiatura A4Tech Bloody, podświetlenie idealne dla nocnych marków - nie razi w oczy, a w dzień praktycznie nie widoczne. Jest wygodna w użyciu jednak jedyne czego się mogę doczepić to głośność pracy lecz zawsze używałem klawiatur z niskim skokiem więc to tylko moja subiektywna opinia. Poza tą jedną wadą gorąco polecam osobom, które chcą całkiem przyzwoitą, budżetową klawiaturę jak dobrze pamiętam zakupiłem ją w sferisie albo satun.

(kamcia0980) #4

Podnoszę budżet do 300 zł, może w tym przedziale cenowym się coś porządnego znajdzie.

(Crusader87) #5

Z droższych Sharkoon SGK1 lub ROCCAT KLAWIATURA RYOS TKL PRO - z tym że ta druga jest droższa, mnie udało się na promocji znacznie taniej wyłapać.
Ale CK104 jest bardzo dobrą klawiaturą, zwłaszcza za taką kwotę…

(sowa152) #6

Motospeed GK2, możliwość wyboru wersji z przełącznikami Red, Black, Brown, Blue. Przełączniki do tej klawiatury produkuje ta sama firma co przełączniki Outemu użyte w CK104.

(repesolip) #7

W okolicy 300zł dość ciekawie prezentuje się Gigabyte Force K85 , mechaniczna z podświetleniem, niestety bez podpórki na nadgarstki.

(daro-75) #8

z takich tańszych to Genesis https://www.sferis.pl/natec-klawiatura-genesis-rx75-gaming-mechaniczna-dla-graczy-us-layout-nkg-0708-p433486

(repesolip) #9

Przewijały mi się akurat w domu kilka razy sprzęty Nateca i spisywały się raczej dobrze. To że jest tańszy nie musi oznaczać gorszego.

(daro-75) #10

to prawda, ja też nateca mam pare rzeczy i nie narzekam :slight_smile:

(Krzysztof Nowak) #11

MODECOM Volcano Gamer https://www.x-kom.pl/p/359690-klawiatura-przewodowa-modecom-volcano-gamer-mechaniczna.html

• oryginalny wygląd,
  • podświetlenie i możliwość konfiguracji profilów,
  • klawisze multimedialne,
  • wygodna podpórka pod nadgarstki,