Klawiatura mechaniczna i monitor do 1500 razem

Cześć! Chciałbym zaopatrzyć się w klawiaturę i monitor jako peryferia do  laptopa. Pewnie zapytacie po co mi laptop, jeśli chcę go używać jako stacjonarnego, laptop jest mobilny, więc mogę go prawie wszędzie przewieść, a peryferia można odłączyć w razie potrzeby :slight_smile: Ale do rzeczy :stuck_out_tongue: Chciałbym dać za oba urządzenia do 1500 zł.  Mój model laptopa to lenovo y700-15. Piszę to ponieważ nie znam się za bardzo na podłączaniu zewnętrznego monitora, więc warto wiedzieć jak się sprawa ma z kartą graficzną, czy to uciągnie i portami. Klawiatury które sobie upatrzyłem to:

 

-Ozone strike battle

-Ozone strike pro

-Razer Blackwidow 2014 ultimate

 

Chyba jednak zdecyduję się na Razera, jednak moje pytanie brzmi: Jak sprawa wygląda z tymi wieloma portami do których trzeba podłączyć tą klawiaturę i laptopem. Czy muszę podłączać wejścia jacki?

 

O monitorze nie mogę wiele powiedzieć ponieważ się nie znam. Ważne dla mnie jest to, żeby miał 24 cale, w miarę dobrą rozdzielczość, 120-144 hz i w miarę szybki czas reakcji. I musi zmieścić się na moim biurku które ma wysokość około 50 i długość na 58 (od końca biurka do ściany tylniej) razem z klawiaturą, i laptopem gdzieś z boku. Dziękuję z góry za każdą odpowiedź :slight_smile: Pozdrawiam.

Możesz się zastanowić też nad klawiaturą Roccat Ryos MK Pro - Cherry MX Blue solidna klawiatura według mnie.

 

Tutaj promocja można ją dostać w cenie 400 pln (Roccat Ryos MK Pro - Cherry MX Blue) przełączniki Mx blue dość głośne ale mi takie np odpowiadają.

 

klawiatura ciężka nie lata po biurku ze zintegrowaną podpórką pod nadgarstki.

 

Według mnie przełączniki mx o wiele lepsze niż te od razera.