Klawiatura Media-tech

Mam klawiaturę bardzo drogą bo aż za 12 zł firmy Media-Tech. Wszystko działało normalnie, dziś włączam kompa i nie działa moja super klawiatura.

Nie miałem możliwości włączenia nawet lapki NumLock i CapsLocka… normalnie jak gdyby podłączona do USB zero reakcji. Podłączyłem inna klawiaturę i działała, z powrotem moją Media-Tech… działa, za chwilę nie. Znów włączam inna klawiaturę, z powrotem Media-Tech i działa.

Czyli klawiatura nie działa, ale z obawy przed wyrzuceniem i zastąpieniem inną zaskoczyła. Pytanie.
Czy ktoś miał taki przypadek ? Czy MS nie wypuścił jakiejś super aktualizacji wczoraj czy coś ?

Wygląda na skutek oddziaływania magnetycznego efektu Dopplera.
Może sprawdź czy przewód od klawiatury nie jest uszkodzony, i pod trybem awaryjnym czy załapie. Chociaż jeśli przed startem systemu też te lampki nie świecą to wina systemu to nie jest.

A po normalnemu ?

Jest idealnie dobry. Teraz klawiatura działa. Możliwe, że zdycha tak po prostu ?

Jak najbardziej możliwe! :slight_smile:

Ogólnie to różne rzeczy od Media-Tech najwyraźniej mają jakąś taką manię psucia się (mi się smartwatch zepsuł i pani z informacji z Carrefoura mi nawet powiedziała, że rzeczy od Miedia-Tech się psują :stuck_out_tongue: ) więc lepiej nie kupować

Teraz działa… focha jakiegoś miała ta klawiatura, postraszyłem ją inną i działa.

Media-tech to wiem, że goowno, ale nie wiedziałem, że tak nagle może nie wstać.

:rofl: