Klawiatura Modecom MC-9006 wyłącza się podświetlenie

Klawiatura działała bez problemu przez 6 miesięcy. Gdy zostawię ja podłączoną do komputera to zaczyna sama świecić raz na niebiesko i potem na czerwono i po jakimś czasie znów gaśnie. Podłączyłem ja do innego komputera i działa bez problemu. Menadżer urządzeń widzi klawiaturę mogę na niej pisać problem jest tylko z tym , że podświetlenie klawiatury gaśnie i włącza się samo. Mam Windows 7 64x. Przepinałem klawiaturę w inne gniazda USB na komputerze i i nic nie pomaga.

Pleyan92 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

A klawiatura ma jakieś oprogramowanie, czy działa na sterownikach systemowych?

Działa na systemowych. Nie było żadnego dodatkowego oprogramowania do niej.

Klawiatura podłączona, menadżer i PPM na klawiaturze i odinstaluj i restart i niech ją ponownie zainstaluje i sprawdź.

Niestety dalej się włącza podświetlenie i wyłącza.

To jeszcze raz to samo, odinstaluj i klawiaturę i urządzenia interfejsu HID i restart i sprawdź.

Dalej to samo :frowning:

W biosie nie grzebałeś?

Pamiętasz, po czym to się zaczęło? czy tak bez przyczyny samo?

Właśnie tak samo z siebie wcześniej wszystko chodziło bez problemu.

Na 1000 % na innym kompie działa poprawnie? sprawdzałeś? bo może uszkodzona.

Własnie teraz jeszcze podłączyłem ją do laptopa tez z win 7 i jest ten sam problem wiec raczej problem tkwi w samej klawiaturze.No nic mam gwarancję jeszcze na nią wiec wyśle ja do reklamacji.Dziękuję za pomoc i poświęcony czas :slight_smile: