Klawiatura Motospeed ck104 (przelaczniki red) - czy dobra?

Tak jak w tytule. Malo w internecie informacji o przelacznikach red Outemu - stąd to pytanie. Może ktos ma i by sie podzielil czy warto to kupować i czy dobrze chodzi.

jak za swoją cene jest bardzo dobra, ale na tle innych droższych mechaników na khailach albo nawet cherrach już słabiej.

1 polubienie

Dzieki za odpowiedz. Ogolnie to na poczatku myslalem o tej klawiaturze na przelacznikach blue, ale jednak są one zbyt głosne jak dla mnie.
Wiesz może jak z zakupem tej klawiatury? Z tego co widze w Polsce ciezko dostac, a wolalbym miesiac nie czekac na dostawe z Chin :confused:

np http://www.gearbest.com/keyboards/pp_603453.html

1 polubienie

:open_mouth: nawet niezłe, chociaz i tak chwile trzeba czekac. No ale cena atrakcyjna, nie ukrywam :stuck_out_tongue: Pytanie tylko czy te redy są spoko, bo w internecie to głównie o blue ludzie piszą…

mi osobiście najlepiej podobają się przełączniki razera green i niebieskie. pomarańczowe są dla mnie ok. czarne mi nie podchodzą a najgorsze wg mnie to białe, syf badziew nie z tej ziemi.
chciałbym jeszcze zobaczyć brązowe i czerwone.

wracając do tematu nwm czy redy są dobre (a raczej wygodne) ale działają jak przełączniki czarne. są to przełączniki liniowe. Redy w ogóle nie klikają są bezgłośne i bezoporowe. mają niski skok i potrzeba mniejszej energi by aktywować swich (w porównaniu do blacka oczywiście)

na twoim miejscu zastanowił bym się jeszcze nad przełącznikami brązowymi. są one bardzo ciche ale mają jakiś opór na starcie i bezgłośny klik. osobiście jak mówiłem nie klikałem ani na red’zie ani na brown’ie, ale raczej nie wybrał bym reda.

no kto co lubi to sprawa bardziej indywidualna nie ma jednej odpowiedzi. najlepiej zajrzyj do jakiegoś komisu, lub mediamarktu czy euroagd przed zakupem to załapiesz co chcesz kupić. też dobrze by było byś zobaczył na kanał tego gostka https://www.youtube.com/user/konraduser/videos?&ab_channel=konraduser dużo opowiada o przełącznikach

1 polubienie

Juz jestem po filmach Konraduesra, znalazłem go wczesniej :smiley: także ogółem ogarniam przełaczniki, tylko po prostu malo w internecie recenzji Outemu Red - Konraduser też o nich nie nakręcil. No nic, zobaczymy, klawiatura już zamówiona, teraz trzeba z miesiąc poczekac :slight_smile:

1 polubienie