Klawiatura + Mysz do gier

Witam

Mam zamiar zakupić nową myszkę + klawiaturę + podkładkę do gier. Mój budżet to 200 zł. Zestaw będzie służył głównie do gier tzn. Guild Wars 2 i BF i czasem inne strzelanki lub MMO.

Klawiatura musi być podświetlana bo często gram po nocach, no i powinna ładnie wyglądać.

Podkładka raczej będzie jakaś tania za 20 zł no i powinna być wmiare duża.

Co do myszki wymagam żeby miała te 3500 DPI dobrze trzymała się w ręce no i fajnie wyglądała.

Jestem otwarty na wszystkie propozycje, i nie wymagam jakiś cudów za tą cenę jednak zależy mi żeby zestaw przetrwał kilka lat i pozwolił pograć na dobrym poziomie.

Jeżeli to zły dział proszę o przeniesienie.

Z góry dziękuję.

PODKŁADKA DLA GRACZY A4TECH X7-500MP XGAME X7 DUZA

http://allegro.pl/podkladka-dla-graczy- … 86475.html

Logitech G400 / G500 + Microsoft SideWinder X4

Podkładka jest ok.

Klawiatura spełnia moje wszystkie wymagania tylko trochę droga, niema tańszej wersji ?

Czekam na więcej propozycji.

Ja bym brał Genius KB-G235 (Gaming series ) 50 zł + Steelseries Qck 39 zł + Steelseries Kana Black 160 zł

Ps. Ja gram w cs’a na myszce logitecha model B110 za 20 zl i klawiaturze genius slimstar 100 i nie narzekam. Jak bym miał kase to bym bral taki zestaw jaki napisałem.

Poszukałem trochę i zastanawiam się pomiędzy poniższymi myszami/klawiami :

Mysz :

  • Logitech G400 119zł

  • A4TECH XGAME X760 z Avago oczywiście 70zł

  • A4Tech X-748K z Avago 70 zł

Klawiatura :

  • A4-TECH KD-800L 70zł

  • Microsoft Sidewinder X4 160zł

Podkładka polecona przez kolegę A4TECH X7-500MP.

Nie wiem zbytnio co wybrać Logitech jest logitechem i ma wszystko czego potrzebuje a X760 jest tylko A4techiem ale jest o 50 zł tańsza. Wie ktoś coś o tych gryzoniach z własnego doświadczenia ?

Co do klawiatur jest duża różnica pomiędzy nimi ? Bo SideWinder jest ponad 2x droższy ale jest to już gamingowa klawia.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.