Klawiatura Natec Genesis RX55 nie działa

Witam,

Niedawno zakupiłem klawiature natec genesis rx55. Podłączyłem ją do gniazda usb po czym włożyłem płyte ze sterownikami i zainstalowałem je. Niestety sterowniki jak jakby sie nie zainstalowały… w menadżeże urządzeń klawiatura jest w zakładce “inne” z informacją o braku sterownika. Co robić ? :<

Odinstalować urządzenie w menadżerze urządzeń, uruchomić komputer ponownie.

Zainstalować powtórnie sterowniki najlepiej ze strony producenta: Klik

Zrobiłem to co poleciłeś tzn. odinstalowałem urządzenie w menadżerze i po uruchomieniu komputera wszystko działało dobrze… tylko przez 20 s … Potem wyskoczył komunikat że instalowanie sterownika nie powiodło się i klawiatura przestała działać.Tak więc wziąłem sie za instalowanie sterowników do których podałeś mi link. Zainstalowałem je i po restarcie kompa nadal nic nie działało :frowning: Klawiatura działa tylko wtedy jak idinstaluje sterowniki w menadżerze zadań … ALE ONE SAME SIE INSTALUJĄ PO RESTARCIE KOMPA I ZNOWU PRZESTAJE DZIAŁAĆ . Proszę o pomoc ;/

Może spróbuj najpierw zaktualizować sterowniki Chipsetu. A pod jaki port jest podłączona? Jeśli USB 3.0 to zmień na 2.0

Możesz troche bardziej rozwinąć temat aktualizacji chipsetu? Bo niezbyt rozumiem o co w tym chodzi ;< . Próbowałem na wszystkich portach podłączać.

Dodane 03.06.2013 (Pn) 15:44

Odświerzam… ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?