Klawiatura nie działa jakiś czas po włączeniu netbooka

Witajcie, mam taki problem, kupiłem używanego netbooka model Samsung NP-N102S-B01PL, i wszystko byloby dobrze, gdyby nie to, że co jakiś czas nie zawsze po włączeniu windowsa nie działa klawiatura np. 10min, czasami 5min, później zaczyna działać… kompletnie nie ma w tym niedziałaniu klawiatury żadnej logiki, bo potrafi działać przez kilka dni za każdym razem po włączeniu, nagle za którymś razem nie działa. Dzieje się tak zawsze po włączeniu jeszcze nigdy nie zdażyło się w trakcie używania.

A jak tam Zarządzanie energią we Właściwościach - Menedżer Urządzeń ?

A w jakim stanie jest akumulator?

 

Sprawdź na samym zasilaczu, bez akumulatora.

Co tam w tym zażądzaniu energią sprawdzić ? I na zasilaczu i bez zasilacza to się zdarza, bateria trzymie bardzo dobrze. Teraz jeszcze mi touchpad przestał działać na jakiś czas po włączeniu… może to jednak nie systemowe, a coś z jakąś taśmą ? Ale no zawsze po włączeniu to się zdarza, i czasami, czas jest różny nie działania, niezależny od tego czy wyłącze czy włącze jakiś program. Teraz nie wiem czy koleś od którego kupiłem nawet zwrot przyjmie, pewnie wiedział jakie są problemy i mi wcisnął najzwyczajniej…