Klawiatura nie działa przed instalacją Windowsa

Witam.

Mam taki problem, że jak chce zainstalować Windowsa XP to trzeba nacisnąć jakiś guzik by uruchomić instalatora i tu właśnie jest problem, ponieważ nie działa w tym momencie klawiatura. Ale tak to normalnie działa w Windowsie tylko przed instalacją nie.

Czemu to tak jest? Mojemu koledze tak samo sie stało i nie wiem czy mu to ktoś naprawił, tak samo sie stało z wcześniejszą moją płytą kiedy kompletnie sie zepsuła (pisałem chyba w innym topicu).

Płyta główna: ECS K7S5A

Zasilacz: Fortron 350W

Proszę o jakąś rade.

Djablo , oryginalny Windows?

A klawiatura zapewne na usb ?? :slight_smile:

Ps. Jeżeli tak to musisz zmienić opcje w biosie…

W dniu 23.05.2008 , o godzinie 19:40 został dopisany post przez Angelo_7

A co to ma wspólnego??:>

Nic :slight_smile: ale mozna sobie posta nabic :slight_smile: a co do tematu to przeciez przy nowszych kompach wystarczy wlozyc plytke do napedu… a jak masz starego to poszukaj klawiatury na ps2 :slight_smile:

Angelo_7 , to ma wspólnego, że mój znajomy miał taki problem bo miał pirata, a jak kupił oryginał to problem zniknął, a więc się pytam.

Łukasz14 to nie ma nic wspólnego!! Próbowałem uruchomić Ubuntu LiveCD i jak wyskoczyło menu to także nie mogłem nic robić! W ogóle to w regulaminie pisze że trzeba pisać o systemach legalnych więc jak bym miał pirata to bym nie pisał. Mam oryginała.

Angelo_7 tak. Klawiatura na USB. Ale temu koledze co sie tak samo działo to miał normalnie na PS2. Spróbuje z inną klawiaturą na PS2, ale na tym komputerze tylko na innej płycie głównej z tą samą klawiaturą wszystko było OK.

W dniu 23.05.2008 , o godzinie 20:47 został dopisany post przez Djablo

Sprawdziłem płyte pod klawiaturą na PS2 i wszystko działa!

Dzięki wielkie! !!

Temat do zamknięcia!