Klawiatura nie działa przy logowaniu do systemu Windows 7

Witam

Mam oto taki problem : Uruchamiam komputer , tutaj wszystko działa ok ,

windows się ładuję i przy oknie do logowania kiedy chcę wpisać hasło nie działa mi klawiatura , dopiero kiedy odłącze ją od USB i podłącze jeszcze raz jest ok,

Model płyty głównej to MSI FM2-A55M-E33

Klawiatura Modecom : http://allegro.pl/modecom-klawiatura-vo … 88426.html

System Operacyjny : Windows 7 Ultimate 64 bit

Wie ktoś w czym problem ? Proszę o pomoc ;]

sprawdź napięcia w płycie jak i kondensatory oraz zasilacz lub przeinstaluj/cofnij system…

Tutaj raczej wszystko jest ok , sprawdzałem płyta nowa jak i reszta sprzętu , zasilacz Corsair Vs 450W

i to tylko z klawiaturą jest problem bo reszta Usb przy logowaniu jak i Mysz również Modecom działa normalnie , system przeinstalowałem i nic

problem chyba raczej jest z klawiaturą , podczas logowania nie można na niej pisać a znaczek na niej pali się normalnie , czyli zasilana jest … ![;

Hej,

:arrow: Klawiatura podłączana przez USB czy przeplotkę na PS/2?

:arrow: Jeśli przez USB, próbowałeś podłączyć do innego z portów?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Może trzeba coś przestawić w biosie. czasami tak jest.

spróbuj podmienić klawiaturę na inną problem może leżeć w samej klawiaturze.

tak klawiatura na USB , próbowałem na inny port i jest to samo , zapewne problem leży w samej klawiaturze lub jak wyżej napisał chojinka może trzeba coś przestawić w Biosie … nie mam pojęcia , a klawiaturę nie dawno kupiłem może 5 dni temu ;]

Hej,

Spróbuj przetestować ją na innym komputerze. Masz taką możliwość?

Opcja powinna nazywać się mniej więcej USB Legacy Support bądź USB Keyboard i powinna być ustawiona na Enable. Co prawda taka zmiana ma umożliwiać działanie klawiatury w konsoli odzyskiwania i DOS’ie, ale może tutaj pomoże.

Pozdrawiam,

Dimatheus