Klawiatura nie działa w grach!

(Kuncialdinho) #1

Witam mam klawiaturę BTC 6300C. Od pewnego czasu (niedziela) klawiatura nie działa w grach. Najdziwniejsze jest to że w systemie klawiatura działa bez zarzutu, lecz podczas gry coś w nią wstępuję. Działają spacja, enter, ale nie da się poruszać bo niedziałają strzałki. Próbowałem podłączyć inną klawiaturę ale było to samo. Dodam jeszcze że gry na których nie działa to: Fifa 2006 WC, Call of Duty 2, The Godfather, True Crime. BŁAGAM POMÓŻCIE !

(aju) #2

Pogrzeb w opcjach tych gier. Pewnie coś poprzestawiałeś (lub ktoś inny) i masz inne ustawienia klawiatury (inny przycisk odpowiada za co innego)

(Kuncialdinho) #3

Niestety nie chodzi o to. To mi wygląda na coś w systemie

(x-awier) #4

A jeśli piszesz na GG lub w innym komunikatorze, to również masz taki problem? :slight_smile:

(aju) #5

(Kuncialdinho) #6

No właśnie klawiatura normalnie działa bez zarzutu. Tylko w grach coś się pieprzy. Błagam pomóżcie bo już nigdy nie zagram.

(JNJN) #7

Czyli zostaje sprawdzić tylko ustawienia tych gier.

(Danielm86) #8

masz jakieś specjalne sterowniki do klawiatury. Bo np do myszy logitecha jest takie coś Disable Acceleration in Games. Może jest takie coś w ustawieniach klawiatry, że coś się wyłącza autoamtycznie w grach. Sprawdź