Klawiatura nie reaguje na moje polecenia

mam klawiaturę logitech y-st39. grałem z kuzynem we Fifę przez neta i nagle zawodnicy przestali reagować na moje polecenia. wszyscy zaczęli biegać w jednym kierunku. odłączyłem i podłączyłem klawę ponownie, ale nic to nie dało. zrestartowałem kompa, wyciągałem i wkładałem wielokrotnie wtyczkę do portu ps/2, ale za każdym razem nic.

wtyki są proste, nie są wygięte. po podłączeniu zapalają się lampki i gasną (jak zawsze - czyli połączenie jest). natomiast jak kliknę na np. num lock to nie ma żadnej reakcji (a powinna się zapalić lampka). system nie wykrywa klawiatury.

o co chodzi? każda rada będzie przydatna. pozdrawiam, spokojnych, radosnych i rodzinnych świąt :slight_smile:

Najlepiej gdybyś miał taką możliwość to sprawdź klawiaturę na innym komputerze.

Wesołych Świąt.

Masz może przejściówkę (klawiatura—>)PS2—>USB(komputer) ? Podłącz przez nią.

obecnie nie mam możliwości sprawdzenia klawiatury na innym kompie, ale postaram się to zrobić jak najszybciej.

nie mam przejściówki. czy taka będzie dobra? -> http://allegro.pl/la5-adapter-klawiatur … 18346.html

Też będzie dobra, tylko pytałem sie raczej czy masz pod ręką, bo szkoda wydawać kasę na coś co może nie pomóc w tej sprawie. Ale to już twój wybór.- czy lepiej lecieć z klawiaturą o trunkiem do sąsiada(-dki) czy kupić to co wyżej.

Cóż, obyło się bez wydawania pieniędzy :slight_smile: System coś zgłupiał i odinstalował mi klawiaturę :slight_smile: Pogrzebałem trochę w dodaj/usuń sprzęt i teraz wszystko gra jak należy :slight_smile: Dziękuję za pomoc :slight_smile: Pozdrawiam, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :slight_smile:

Odinstalował klawiaturę?? Dobre :wink:

I wzajemnie Tobie.