Klawiatura nie reaguje przy naciśnięciu 3 lub więcej klawiszy


(Hnowaczyk1993) #1

Wczoraj zakupiłem nową klawiaturę bezprzewodową  Microsoft Wireless 800 Deskop. Niestety ,gdy zacząłem grać w FIFE 14 okazało się,że nie mogę przytrzymać trzech guzików jednocześnie,a co dopiero więcej, po prostu klawisze nie reagują. Da się coś z tym zrobić ściągając odpowiednie oprogramowanie lub zmieniając ustawienia? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(Veers) #3

Nic z tym nie zrobisz - dopóki nie zmienisz klawiatury,


(Hnowaczyk1993) #4

Dodam , że ten problem wyskakuje tylko w grze.


(Veers) #5

Nie musisz nic dodawać - normalnie pisząc nie naciskasz jednocześnie więcej niż 3 przycisków naraz, i do tego ta (oraz znakomita większość innych) klawiatura jest dostosowana. Klawiatura której potrzebujesz musi obsługiwać technologię Anti-Ghosting.


(Hnowaczyk1993) #6

Racja , ale na tej stronie mogę wcisnąć 6 klawiszy jednocześnie we wszystkich możliwych kombinacjach, ale to i tak oznacza , że w grze to nie przejdzie ?


(Veers) #7