Klawiatura niewysoka do 50 złotych

Hej.

Chciałbym sobie kupić nową klawiaturę, maksymalnie 50 złotych (ew. bez kosztów wysyłki) i pojawia się problem. Przyzwyczajony do niskiej klawiatury bezprzewodowej nie chciałbym korzystać z klawiatury wysokiej bądź o wysokich przyciskach. Jednocześnie chciałbym coś w miarę (to 50 złotych, wiadomo że jakości produktu za 300 nie będzie) solidnego i przyjemnego w pisaniu. Zastosowanie: pisanie kodu i czasem granie. Dodam tylko, że podświetlenie jest mile widziane.

Jakieś fajne propozycje? Osobiście z zestawienia klawiatur na morelach widziałem taki model: link, jednakże brakuje opinii na jej temat i nie wiem czy warto.

Rebeltec to dosyć dobra firma. Fajny ten uchwyt na smartfona po lewej stronie. Z doświadczenia wiem, żeby unikać Tracer’a. Miałem kiedyś klawiaturę od A4Tech i była spoko, natomiast ta Tracerowa się popsuła po trzech miesiącach.

W robocie stosujemy Natec Discus

Do 50 zł z regulowanym podświetlaniem, stosunkowo niskim profilem i dobrym wykonaniem jest Natec Jellyfish NKL-0881 dedykowany właśnie do pisania.

Natec to chińszczyzna którą można znaleźć na Aliexpress tylko że bez ich loga. Z autopsji wiem, że nie jest to trwały sprzęt.

A co nie jest chińszczyzną?
Co do trwałości to na jakieś 1500 sztuk to od 2 lat nie padła żadna u mnie.

Możliwe że po prostu ja trafiłem na gorsze egzemplarze, gdyż psuły się przed gwarancją.

Tak, sporo rzeczy pochodzi z Chin ale dzielą się one na tzw. “chińszczyznę”, jak i normalne produkty, gdyż fabryki są różne i z nich wychodzą zarówno trwałe, dobrej jakości produkty jak i też te o stereotypowej jakości chińskich wyrobów.

Według mnie bardzo fajną klawiaturą jest Dell KB216 580-ADHY. Na prawdę dosyć solidna jak na swoją cenę. https://www.sferis.pl/klawiatura-dell-kb216-580-adhk-p391175