Klawiatura numeryczna bez klaw. numer. w klawiaturze

Wielkie przepraszam za zagmatwany temat. Poszukuję możliwości (skrótu klawiszowego, programu etc.) ,która pozwoli na korzystanie z klawiszy klawiatury numerycznej w sytuacji : posiadam klawiaturę do PC niczym z lapa (bez klawiatury num.) a potrzebuję k. numerycznej (bez złośliwości, że cyfry mam i tak i tak). Da się zrobić coś, oprócz kupna dodatkowej mini klawiaturki numerycznej?

A czy przypadkiem ta woja klawiatura nie ma przycisku który włącza funkcję klawiszy numerycznych?

Ja mam taką klawiaturkę E5 i ona ma taką funkcję (nie potrzeba nawet do tego dodatkowego softu).

Poza tym masz jeszcze w windowsie coś takiego jak klawiatura ekranowa, poszukaj w menu start -> akcesoria.

Raczej nie. Nie za bardzo wiem jak to sprawdzić. A klawiatura ekr. nie zda egzaminu, bo potrzebna jest podczas pracy programu, dlatego najlepszy by był skrót klawiszowy, niczym w laptopach (num lk)

Podaj model klawiatury jaką posiadasz

http://www.emprex.com/02_products_02.php?id=357 tadam

Niestety posiadasz klawiaturę ‘‘prawie’’ jak z lapa. Prawie, bo niestety z tego co widzę na fotkach klawiatura nie ma klawisza który uruchamiałby dodatkowe funkcje klawiszy.

Niestety chyba pozostaje jedynie zakup osobnej klawiatury numerycznej