Klawiatura numeryczna

Witam

Dostałem klawiaturę numeryczną na USB firmy Jetion, AL-2168

Gdy podłączam tą klawiaturę to chcę żeby tylko ona działałą, ale gdy ją włączam to działą ta i klawiatura numeryczna w głównej klawiaturze laptopa i nie można tego wyłączyć, albo obie, albo żadna.

Ale po co mi obydwie Chce tylko jedną. W instrukcji napisali że należy włączyć dodatkową i wyłączyć tą na laptopie ale u mnie tak nie działa.

Czy możecie dać mi jakąś wskazówkę w tym problemie

Dzięki

Dokładnie. Nie można wyłączyć części klawiatury tylko całą klawiaturę

Nie bardzo tylko rozumiem w czym Ci to przeszkadza

Przeszkadza mi to ponieważ chciałbym jednocześnie pisać na klawiaturze tekst i mieć pod ręką klawiaturę numeryczną bez potrzeby przełączania. A jeśli nie można tego wyłączyć to tak naprawdę dodatkowa klawiatura jest bez sensu :////

Naprawdę nie da się tego poprwić? W instrukcji napipsali że można tylko że ten sposób nie działa, więc może klawiatura nie jest kompatibilna?

Dalej nie rozumiem gdzie jest problem podczas jednoczesnej pracy klawiatury numerycznej i zwykłej w laptopie

Hmm, nie mogę swobodnie korzystać z klawiatury numerycznej ponieważ na laptopie jest ona wbudowana pomiędzy klawiaturę tekstową i jednocześnie nie mogę pisać, dlategochciałęm mieć oddzielnąklawiaturę numeryczną…

ale moje pytanie dotyczy tego czy jest możliwe włączenie dodatkowej klawiatury numerycznej i wyłączenie tej w laptopie??? CZY TO JEST MOZLIWE

???

Dziękuje

Witam miałem ten sam problem, na forum nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Uporałem się z tym poprzez ustawienia w biosie. Zakładka “Advanced” i przy pozycji “internal Numeric Pad Lock” zmieniłem na disabled, wyłącza to możliwość z korzystania z funkcji numerycznej na klawiaturze laptopa a zewnętrzna klawiatura numeryczna (USB) działa ok!! pozdrawiam