Klawiatura od laptopa nie działa

(Xeshey) #1

Cześć jak w temacie, klawiatura od laptopa nie działa.Próbowałem użyć kombinacji z klawiszem FN, ale nie wchodzi nic.Gdy staram się coś pisać to wyskakują tylko znaki specjalne np Ś,Ń,Ę a myszka laptopowa działa.Czytałem coś,żeby z klawiszem NumLock coś kombinować, ale nie mogę go znaleźć, na klawiaturze laptopa, serio…

Podpiąłem klawiature od komputera i dalej to samo, a jak piszę w przeglądarce internetowej to włącza mi się np. pasek narzędzi.

Proszę o pomoc!

(adamk1985) #2

Jaki to model laptopa?

(Xeshey) #3

NP-RS19

(Dimatheus) #4

Hej,

Nie zaciął Ci się przypadkiem na klawiaturze prawy alt?

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Xeshey) #5

Działa.

(adamk1985) #6

czyli to Samsung NP-R519 :wink: No i Fajnie.

Staraj się odpowiadać pełnym zdaniem - czy post “działa” oznacza że problem sam się rozwiązał czy jest to odpowiedź na pytanie o klawisz “alt”?

(Xeshey) #7

O klawisz ALT. Nie wiem co zrobiłem, działa backspace, ale reszta pozostała taka, jaka była.

(adamk1985) #8

Czy laptop się nie grzeje nadmiernie? Nie zawiesza?

Klawiatura nie była zalana może przypadkiem?

Teoretycznie można wymienić na nową i sprawdzić (zamawiając przez internet masz 14 dni na zwrot)

(Xeshey) #9

Nic się z nią nie działo nie była zalana, komputer się nie zawiesza.

Na laptopie(dokladnie na klawiaturze) leżały klucze.I mama zamknęła laptopa z kluczami na klawiaturze, i po tym zaczeły się dziac takie jaja…

(adamk1985) #10

No to mamy przyczynę - jako pierwszy krok proponuję wymianę klawiaturę…

(Dimatheus) #11

Hej,

Prawdopodobnie któraś z gumek jest na stałe wciśnięta na klawiaturze - na przykład ten nieszczęsny alt - i stąd błędy w czasie pisania. Jeśli czujesz się na siłach, rozbierz klawiaturę i sprawdź, czy któryś z sensorów nie jest uszkodzony. Prostszym rozwiązaniem będzie oczywiście to podane przez użytkownika @adamk1985.

Pozdrawiam,
Dimatheus