Klawiatura pod USB nie dziala

Witam,

Mam klawiaturke Logitech G11 i do wczoraj wszystko chodzilo cacy a dzis z rana probuje cos napisac i nie da rady .

W BIOSie mam takie opcje

USB function

USb operation mode opcje full/low speed | high speed

USb keyboard support OS | BIOS

USb mouse support OS | BIOS

USB storage function enabled | disabled

opcje mialem ustawione tak high speed , os , os , enabled i klawiatura dzialala a dzis przestala dzialac .

Juz powoli mnie to zaczyna wkur… Wie ktos co jest nie tak , jak to mozna naprawic ?

Btw. Po podlaczeniu dziala podswietlenie klawiatury i klawisze G tylko zwykle nie dzialaja …

Najpierw sprawdź w innym porcie USB, zreinstaluj SetPointa (jeśli masz zainstalowane)

A co to jest ?

Probowalem pod inny port USB.

Takie oprogramowanie Logitech’a, ale jeśli nie masz to nie musisz. Klawka działa też bez tego.

Mam oprogramowanie od Logitecha ale ono jest od tego zeby sie dalo przypisywac makra do klawisze G itp. A to mi dziala .

Nie dziala mi natomiast klawiatura . Wiesz moze jak zainstalowac wlasne sterowniki do klawiatury . Bo jak tylko wloze ja do usb to odrazu ja wynajduje jako urzadzenie HID . U kolegi na XP PRO to sam zainstalowalem sterowniki i klawiatura dzialala a teraz nie moge sam.

http://www.nodevice.com/driver/G11/get47968.html

Tutaj są stery do tej klawiatury. Nie wiem, czy to pomoże, ale mam nadzieje bo sam chce sobie kupić tą klawiature, tylko model wyższy (G15) :stuck_out_tongue:

Mi nie chodzi o to . Przeciez pisze ze klawisze G i oprogramowanie logitecha MAM .

Nie dziala klawiatura [literki a b c d…]

@up nikt nie umie mi pomoc ? :stuck_out_tongue:

http://allegro.pl/item338642573_przejsc … yszki.html

kup takie coś… powinno rozwiązać problem…

Mam takie cos i to nie rozwiazuje problemu :confused:

Dobra a wiesz moze jak zainstalowac wlasne stery do klawiatury bo gdy chce w menadzerze urzadzen zmienic to mi pisze ze aktualne sa w porzadku i nie zainstaluje innych.

Poprostu ta klawiatura chyba nie dziala na standardowych sterownikach HID.

U kolegi podlaczalem ta klawiature i jako sciezke do szukania sterow dalem plyte logitecha ktora byla dolaczona do klawiaturki i dzialalo.

Tylko kolega mial XP PRO a ja mam HOME . Da sie jakos zrobic zeby windows nie instalowal sam sterownikow dla klawiatury hid tylko zebym sam wybral sciezke gdzie ma szukac sterow ?

ściągnij najnowsze poprawki za pomocą windows update

może rozwiąże to twój problem

PS. mi pomogło jak chciał co podłączenie pada instalować go kilka razy :wink:

Nie pomoglo . Chyba bede zmuszony zmienic OS na PRO tylko ze na pro mam znowu problem z zainstalowanie sterownikow dzwieku ;o

Tak zle i tak zle ^^ .

Ma ktos jeszcze jakies propozycje na ten problem .

Interesuje mnie odpowiedz na pytania ktore zadalem w poprzednim poscie .