Klawiatura pod USB nie działa

Witam,na początku przedstawię specyfikację mojego,nowego, komputera stacjonarnego.

Płyta Główna: Asus M5A 78L-M/USB3

RAM: 8GB

PROCESOR: AMD ATHLON II x4 750 FM2 BOX BE

Przejdźmy do rzeczy. Piszę to na rozklekotanej klawiaturze, mocno już ***********,więc za wszelkie błędy przepraszam. Nabyłem drogą kupna klawiaturę Logitech k200. Jakaż była moja radość, gdy zadowolony pędziłem, by podpiąć ją pod port USB. Zapaliła się kontrolka, zainstalował sterownik i…*****! Testowałem ten ***** już12 godzin i udało mi się ustalić:

1.Na wszystkich portach jest to samo.

2.Myszka, która również jest pod USB działa bez problemu.

  1. Klawiatura PS/2 również działa bez problemu.

4.Moja nowa klawiatura, instaluje się bez problemu na innych komputerach i na wszystkich systemach operacyjnych (mam windowsa 7).

5.Moja nowa klawiatura działa w biosie, dopiero po wejściu do Windowsa szlag ją trafia.

6.W menagerze urządzeń jest pokazywana jako Nieznane Urządzenie.

7.Próbowałem w biosie pozaznaczać różne “rzeczy” związane z USB…bezskutecznie.

8.Bawiłem się w menagerze w odinstalowywanie urządzeń i portów i jedyne do czego udało mi się doprowadzić,to fakt, że myszkę też szlag trafił i musiałem zrobić przywracanie systemu.

Jeżeli ktośmoże wiedzieć gdzie leży problem i co należy wykonać, będę wielce rad.Jeśli nic nie uda nam się wymyślić zabieram kompa do firmy,która go składała i niech oni się martwią.W końcu trzeba korzystać z gwarancji, póki się ją ma.

  1. Spróbuj zaktualizować komputer przez Windows Update.

lub

2.Odpiąć klawiaturę, odinstalować sterownik, podpiąć klawiaturę i zainstalować sterownik.

Eson422 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Próbowałem już aktualizacji i odpinania, odinstalowywania itp. Bez skutecznie.

Po odinstalowaniu wyczyść komputer po tym sterowniku. deinstalacja-sterownikow-kodekow-t76390.html

Klawiatura działała, dopóki nie zainstalowały się sterowniki, a potem kupa.

Jakiej firmy jest klawiatura?

Pisałem już. LOGITECH K200

http://translate.google.pl/translate?hl … CDAQ7gEwAA

Niestety…zrobiłem(tak mi się wydaje) wszystko jak w tym poradniku i nic.