Klawiatura podświetlana jak na zdjęciu


(WODZU) #1

Cześć,
poszukuję klawiatury przewodowej do PC, która miałaby klawisze z niskim skokiem i wyglądała oraz świeciła mniej więcej jak na tym zdjęciu https://us.123rf.com/450wm/hurleysb/hurleysb1307/hurleysb130700183/21115925-podświetlana-klawiatura.jpg
Jesli ktos widział coś podobnego, będę wdzięczny za informację.


(pocolog) #2

To jest chyba klawiatura z laptopa (Sony VAIO?) Chodzi ci o klawiatury z małym skokiem (nie lubię takich :P) o białe podświetlenie, czy te ramki wokół klawiszy? :wink:


#3

To ze zdjęcia to jest Asus Zenbook zmodowany przez firmę Radiant Zemax.


(WODZU) #4

Wszystko cuzamen do kupy :slight_smile: Takie klawirki na ogół mają niski skok, a ja właśnie taki lubię :slight_smile: Podświetlenie nie musi być białe, może być niebieskie lub czerwone. Byle nie tęczowe :rainbow:


(pocolog) #5

Może coś takiego?


Cena atrakcyjna.


(WODZU) #6

Ciekawa rzecz, dzięki. Szkoda tylko, że obudowa wygląda, jak to ktoś napisał, jak Transformer w fazie przekształcenia :wink:


(pocolog) #7

No niestety nie ma zbyt wiele klawiatur z podświetlanymi ramkami klawiszy. Jak ktoś już idzie w taki bajer, to bajeruje po całej linii :wink: Na szczęście nie ma podświetlania w kolorach tęczy :wink:


(WODZU) #8

Poświęciłem sporo czasu i faktycznie jest problem. Zapewne więc skończy się na tej, którą zaproponowałeś :slight_smile:


(lordjahu) #9

A może Modecom MC-800W ?


(WODZU) #10

Interesowałem się nią wczoraj, jednak mam mieszane uczucia po doświadczeniach z tą marką. No i ta podpórka pod nadgarstki - nie korzystam z takich ulepszeń. Ale dzięki :slight_smile: