Klawiatura problem. Np. Zamiast F wyświetla się VBGT5RF

Witam.

Nie wiem jak to się stało. Podczas pracy w Excelu nagle zamiast normalnych liter zaczęły wyświetlać się po wciśnięciu dziwne rzeczy.

Np. F to VBGT5RF

SPACJA TO E

H TO MNHY6UJ

Co mogę zrobić w takiej sytuacji żeby to naprawić?

z podanych literek wnioskuje że uszkodziła się klawiatura.

 

Chyba że jakieś makro się zrobiło, ale jeśli problem występuje w notatniku też to klawiatura się posypała.

Wiesz w notatniku nie sprawdzałam ale to samo jest w przeglądarce i w Wordzie. Próbowałam przywracania systemu, myślałam że to wina tego ze naciskałam ale to nie pomogło. Teraz klawisze działają jak chcą. K, L, J wciska się reszta zero reakcji.

Podłączyłam klawiaturę od PC na USB i działa. Tak więc nowa klawiatura jest rozwiązaniem?

Po tym jak przestała normalnie działać klawiatura to wyskoczył mi też problem z karta tunelowania

na to wychodzi, usterka klawiatury.

Dzięki wielkie :slight_smile:

Spytam co wylałaś na klawiaturę :slight_smile: Polecam najpierw ją odłączyć i spróbować wysuszyć suszarką może pomóc nie musi. Sprawdź jej połączenie z płytą główną. Napisz model laptopa jak nie wiesz jaką kupić a jak sobie poradzisz kup używaną nie ma sensu kupować nowej.

klawiatury nie sa drogie, okolice 100zł pewnie. ja na byłego samsunga r510 wylałem piwo xD

myłem suszyłem dmuchałem i … kupa.

wymiana dopiero pomogła :wink: