Klawiatura przerywa

Witam mam pewien problem z klawiaturą czasami włącza się i wyłącza słychać tylko dźwięk gdy urządzenie jest wpięte i wypięte z komputera klawiatura dopiero po gwarancji był ten sam problem ale sprawdziłem na innej klawiaturze i dalej to samo nie jest to codzienny objaw tylko od czasu do czasu spłata takiego figla.Co to może być?

Co to jest za klawiatura, na usb czy ps/2. Na innej klawiaturze dzieje się to samo ?

Klawiatura to
Tracer TRK-185 USB moja
Titanum TK101 USB pożyczona

Nie na innym urządzeniu się to nie dzieje ponadto mam myszkę słuchawki na usb i działają prawidłowo nie zdarza się nic co z tą klawiatura

Jak na tej jest OK, to problem ma Twoja klawiatura.

Na obydwu się tak dzjeje

W innym porcie USB jest to samo ?

Tak na wszystkich portach się tak dzieje ale to nie tylko w tracer jak i titanum

I najlepiej na tylnym i USB2.0.

Edit:
Plus menadżer urządzeń i klawiatury i właściwości i zarządzanie energią i wszystko tam odptasz - mają zostać puste kwadraty.OK i restart

Plus jak to nic nie da, aktualizacja biosu płyty do najnowszej wersji.

tak ona jest podpięta pod tylny panel usb i USB 2.0 bo nie mam 3.0

Przeczytaj co dopisałem.

Edit:

Plus to samo możesz zrobić na porcie USB gdzie jest podpięta ta klawiatura - wyłącz (odptasz) zarządzanie energią.

Ok zrobie tak jak piszesz i poczekam jak co to odezwę się za parę dni jak będę widzial że problem nie występuje dzięki na razie za pomoc.